HAVA KÖŞESİ (Coğrafyacının yeri)

• 15 e kadar vitesi boşa takın.14 şubat civarı bir düşüş söz konusu olacak umarım artık kar görürüz.La nina seneleri daha heyecanlı oluyor diğer türlü bu kadar yağış alıp kar yoksa zaten sebebi sıcaklık.Nino senelerindense el nina olsun

Valla 15 kadar sistem yoksa kiş bitmiştir

• 15 e kadar vitesi boşa takın.14 şubat civarı bir düşüş söz konusu olacak umarım artık kar görürüz.La nina seneleri daha heyecanlı oluyor diğer türlü bu kadar yağış alıp kar yoksa zaten sebebi sıcaklık.Nino senelerindense el nina olsun

Tabi sadece Karadenize kıyı olan şehirlerimizi izleriz, böyle iyi hiç yoktan yağış görüyorum, kuru kuru soğuk yemekdense bunu tercih ediyorum görüşlerinize de saygı duyuyorum. Sağlıkla kalın.

• Herkezin sabri tükendi artık ☺️

• Valla sistem geliyor da gücü azalarak geliyor her seferinde.Küresel ısınma etkisi bu sene özellikle zirve yaptı rakım sistemi diye adlandırılan şey tam da bu işte.-7 değil -10 gelebilse neler olacak

• Valla sistem geliyor da gücü azalarak geliyor her seferinde.Küresel ısınma etkisi bu sene özellikle zirve yaptı rakım sistemi diye adlandırılan şey tam da bu işte.-7 değil -10 gelebilse neler olacak

Balon ölçümlerinde 850 hpa daha yüksek geliyor bu sene.

• Resmi Gönderi

Sistemleri tahminleriyle arkadaşlar yönlendiriyor da bizim mi haberimiz yok..Bir hobi olarak herkes öngörüsü neyse onları dile getiriyor.

Kimse de bu işten para kazanmıyor ve kimse de,kimsesin çalışanı değil.

Biraz yazdıklarınızı gözden geçirerek yorumlar atın,yada hiç ses etmeyelim.

Ukala yorumlar, laubali emojiler seviye belirliyor adeta.

Yazılanları kimler üzerine alır orası da muamma değil,malum.

Hayırlı akşamlar herkese

• Bu yıl öyle enteresanki, ne ao ne nao ne fazlar vs. hiçbir endeksin verinin tutarlılığı yok.Ao nao bakıyorsun nötür sistemin gelmesi gerekiyor yok fazlar uygun yerlerde yok batılı rüzgarlar zayıfliyor hatta durup hafif doguluyor yok.Hani anlarım sistem gelir ama avrupaya italyaya vs kaçar oda yok.

Yani küresel ısınmaya bağli okyanus akintilarindaki değişimimi buna bağlı jet akimlardaki degisimmi artık nederseniz deyin birseyler kökten degisti

• Elimizde kalan son mermi var.Ssw ısınması..Darbe üstüne darbe var yarından itibaren 25 ine kadar.Mart ya sen çok farklı olacaksın ya da 2023 kışı kışı olmayan sene olacak.Hadi bakalım

• Çok yorulduk farkındayım.Ancak martta sistem var mı diye sormak yerine ki artık böyle geçen kıştan sonra en doğal hakk ancak sistem emaresi için takip edilecek tarih 2-5 mart aralığında bir salınım olacak.En son yazımda da belirttiğim üzere 25 gün darbe ile ısınan kutup dalgaları güney enleme özellikle orta avrupa rota da.gfs nin moral bozucu 200 sonrası saatleri dikkate almayın keza bu sene zaten çok düştü başarı oranları modeller de.Elimiz de kalan mart ilk hafta sistemi kaldı.Yine diyorum ya kışı olmayan sezon diyeceğiz ya da marttan son bir şarkı isteyeceğiz kimse bana martta gelen sistem şöyle olur böyle olur demesin cemre falan hikaye.Baba sistem bi gelir hepsi senaryo da kalır