HAVA KÖŞESİ (Coğrafyacının yeri)

• Elin korkak alıştırma üstat mini değil belki midi belki maxi neden olmasın 1907 ya da 1929 a benzer bir sistem.

• Elin korkak alıştırma üstat mini değil belki midi belki maxi neden olmasın 1907 ya da 1929 a benzer bir sistem.

Üstat elini korkak alıştırsın boşver. Fazladan atmaktansa ihtiyatlı olmak daha evladır ne de olsa. Umarım atmosfer öyle bir coşar ki üstat da ihtiyatlı olmaya gerek duymaz sistemde!.

• Üstad tecrübeli elinde veriler demlemiş çayını erzak stokluyor.

:kas:

• İzmir dahi kar alacak yine.Bölgeler için bekleyelim şubat ortası kış yeni başlıyor mart başına kadar ara ara sistemler bekliyorum.

Mini87 <3

• şu 2 günlük sistem mi mini 87 ? soğuk yalayıp hop atlantiğe gidiyor tüm senaryolarda ve ana çıktı ile kontrolde

Hocam biliyorsunuz endeksler negatiften nötre yönelmişti şimdide o tarihler adına negatife bir düşüş olmuştu endekslerde onun bir etkisi olmuş olabilir değişirse orayıda kurtarırız hem önümüzdeki kozu kullanalım sonra onu da alırız inşallah

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• şu 2 günlük sistem mi mini 87 ? soğuk yalayıp hop atlantiğe gidiyor tüm senaryolarda ve ana çıktı ile kontrolde

Karayelcii Hocam Hoşgeldiniz.

• Sayın Burak Bey'in buraya geldiğini görünce o sebeple burayı daha fazla tıklar oldum. Ocak sisteminde kimseler (Şubat'la ilgili) sesini çıkarmazken, herkes Ocak ortasına odaklanmışken, kendisi "Ben bundan pek bir şey beklemiyorum, (örneğin İstanbul kıyılar adına) Şubat ortasını bekliyorum, fırtına orada kopacak" demişti. Kendisini sessiz sessiz takip ettim. 3-4 senedir öngörüleri yüzde seksen-doksan tutuyordu. O sebeple kıymetini bilmek lazım diye düşünüyorum.

• Sayın Burak Bey'in buraya geldiğini görünce o sebeple burayı daha fazla tıklar oldum. Ocak sisteminde kimseler (Şubat'la ilgili) sesini çıkarmazken, herkes Ocak ortasına odaklanmışken, kendisi "Ben bundan pek bir şey beklemiyorum, (örneğin İstanbul kıyılar adına) Şubat ortasını bekliyorum, fırtına orada kopacak" demişti. Kendisini sessiz sessiz takip ettim. 3-4 senedir öngörüleri yüzde seksen-doksan tutuyordu. O sebeple kıymetini bilmek lazım diye düşünüyorum.

Teşekkürler güzel düşünceleriniz için