HAVA KÖŞESİ (Coğrafyacının yeri)

• Burak hocam Ordu nasıl olur sizce

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Burak hocam batı trakya için son durum nedir...ipsala keşan civarları kar açısından detayli bilgi verirmisiniz tşk

Siklon rotası önemli cephe alacak trakya.Dek şartlarında kenara çekilecek sıcaklık rekoru kaç keşanın ?

• Birazda Altınoluğa gelsin yaaaa :(

10 sene önce gitmiştim. Çok hayran kaldığım yerlerdendir. İnşallah size de uğrar.

• Hocam Doğu Karadeniz ne durumda

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• 20-30 cm gelse kimse beğenmez diyordum o çıktıları görünce ama şimdi 20 cm geliyor diye isyan etmeyelim.Yağışı pazar ne olacak diye merak ederken haftaya çarşamba perşembe işi şimdiden belli olmaz 1 siklon türediğinde eyvah derken şimdi 2-3 siklon türüyor 1 hafta içerisinde.hafta ortasına kadar 15-20 cm yeterli iyi bir miktar.Ayrıca 22-23 loading demiştik o da takibe girecek.Sistemin şiddeti azalırken modelleri takip edip 22-23 lere bakacaksınız bu da bir lüks.Şubat şubat derken hocam kaç senedir şubat sıcak geçiyor lütfen gerçekçi olalım diyordu bazı kesim şimdi onlar da şubatın farkında.Mart 5-10 a kadar soğuk taraftayız 23 sistemi modellere yansıdı ısrar ettiği an sizde havaya gireceksiniz.Boşa tarih vermem takip edin.

• Trakya marmara iç anadolu batı karadeniz orta karadeniz doğu karadeniz(kısmen) güneydoğu anadolu doğu anadolu(ağır kar) iç ege bölümleri kar alacak bu sistemi beğenmeyen forumdan üyeliğini iptal etsin çünkü amacı başkadır.Şanslı bölgeler marmara doğusu batı ve orta karadeniz.

• Hocam hayırlı geceler emeğinize saglik Zonguldak Bartın hatti 14u sicaklik sıkıntısı olurmu sizce 14unde eksi 7 giriyor 850de yetermi sizce

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Trakya marmara iç anadolu batı karadeniz orta karadeniz doğu karadeniz(kısmen) güneydoğu anadolu doğu anadolu(ağır kar) iç ege bölümleri kar alacak bu sistemi beğenmeyen forumdan üyeliğini iptal etsin çünkü amacı başkadır.Şanslı bölgeler marmara doğusu batı ve orta karadeniz.

hocam 17-18 şubatın değişme ihtimali yok mudur istanbul için olumlu anlamda?

• Hocam nokta atışı yapıyorsun seni diğer yerlerdede izlerdim işin hakkını veriyorsun böyle bir Şubatı kim istemez millet 5 cm şükredecek pozisyonda iken 15 20 cm İstanbul için iyi rakam yerdede kalacak ee amaç nedir 25 olsa dahamı fazla kartapu oynayacaklar 30 olunca ne olacak Ankara ya 10 cm 20 cm çok çok üst rakamlar biz bunu kutluyorruz emeğine sağlık.

:kas:

• İstanbul sahil kesimi için ortalama 5-10 cm birikim beklentim var.

Pazartesi günü sıcaklıkların artacağı söyleniyor da sizce pazartesi sıcaklık yükselir mi?

🇹🇷