Karadeniz Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• İnşallah bütün Karadeniz kıyıları kar alır

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• İnşallah bütün Karadeniz kıyıları kar alır

Insallah onun için sordum yukaridaki o soruyu sinop burdan 120 km biz 5cm alirken sinop 25cm aliyor ilginç

• Insallah onun için sordum yukaridaki o soruyu sinop burdan 120 km biz 5cm alirken sinop 25cm aliyor ilginç

Kıyı şeridi yatay olduğu için açısal olarak. Merak etme denize gösterdiği kardan anlaşılırki zaman zaman rüzgarın poyraz olmasıyla illaki kütleler vurur ayrıca GFS bize inatla 30cm diyor zaten

• Kıyı şeridi yatay olduğu için açısal olarak. Merak etme denize gösterdiği kardan anlaşılırki zaman zaman rüzgarın poyraz olmasıyla illaki kütleler vurur ayrıca GFS bize inatla 30cm diyor zaten

Doğru haklısın bu yüzden gfs olsun diye dua ediyorum zaten ecm ye kalirsak yandik bittik hocam

• Bu akşam gökgürültülü kar

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Bu akşam gökgürültülü kar

çok mükemmel bir görüntü Allah bizede nasip eder inşallah

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• çok mükemmel bir görüntü Allah bizede nasip eder inşallah

İnşallah merkezdede gökgürültülü kky yağdı ilk defa gördüm böyle birşey

• zonguldaka tam olarak saf kar hangi gün yağacak bazıları 14 15 bazilari 17 18 diyor.

• Gfs birazdan orta ve dogu karadeniz kiyilarina show yapacak fakat sabah ecm yine 4 cm ile bozacak ??

• gfs beyin inadi devam ediyor sabah ecm bi elektroşok deneyecek son kez orta ve dogu karadenize ?