Karadeniz Bölgesi Meteorolojik Hava Durumu Yorum Konusu

• Serkannnnn hocam keşke Havza da yaşamış olsaydınız. Oraya MGM daha çok kar vermiş

Bizim buralar merkezden biraz uzak kardesim merkezin rakimi 300 bizim 530 rakim merkeze gorr daha cok yagar ins

• Estağrufullah hocam şakasına düşünüp yazmıştım haşa Allah'ın yarattığı hiçbir varlıkla dalga geçmek bana değil kimseye düşmez. Bundan sonra daha dikkatli olurum kusuruma bakmayın.

Estağfirullah kardeşim uyarı yazısı olarak algılayıp şahsi düşünmeyin sakın kimseyi kırmak bizim gibi cahillerin haddi ve harcı değildir. Allah razı Olsun.

• Bizim buralar merkezden biraz uzak kardesim merkezin rakimi 300 bizim 530 rakim merkeze gorr daha cok yagar ins

Dostum farkındayım sıcaklık açısından daha şanslısınız yağış konusunda ki şansızlığınız vezirköprü merkezle aynı onu ifade etmeye çalışıyorum size düşen yağış kar olur fakat yağış sıkıntısı var bi kaç günlük süreçte

• Dostum farkındayım sıcaklık açısından daha şanslısınız yağış konusunda ki şansızlığınız vezirköprü merkezle aynı onu ifade etmeye çalışıyorum size düşen yağış kar olur fakat yağış sıkıntısı var bi kaç günlük süreçte

Haklisiniz ama 5 cm yagsa bile raziyim okadarda yagar ins kardesim

• 10-15 cm kar görüceksiniz yağış gelirse 23-24 gibi ve sonrasında

Verdiginiz bilgiler icin tesekkur ederim kardesim beraber takip etcez artik zaman daraldi bakalim ne olcak

• Verdiginiz bilgiler icin tesekkur ederim kardesim beraber takip etcez artik zaman daraldi bakalim ne olcak

Rica ederim hepimiz kar kış sevdalısıyız aynı sorular 5 dakika arayla gelmediği sürece her sorunuzu yanıtlamak için varım benim bölgemde ki arkadaşlar da böyle bi sıkıntı yok teşekkür ederim sizlere

• Arkadaşlar soru sorarken biraz daha seçici ve titiz davranalım. Başka bölge sorusu sormayalım. Ya da aynı soruyu tekrar tekrar sorarak Bilal Tan hocamıza fazla yüklenmeyelim. Elinden geldiği kadar size yardımcı olacaktır. İyi forumlar.

• Resmi Gönderi

Arkadaşlar soru sorarken biraz daha seçici ve titiz davranalım. Başka bölge sorusu sormayalım. Ya da aynı soruyu tekrar tekrar sorarak Bilal Tan hocamıza fazla yüklenmeyelim. Elinden geldiği kadar size yardımcı olacaktır. İyi forumlar.

Karadeniz55 usta da buralarda olursa oda cevap veriyor zaten..

Bilal Tan  Karadeniz55 şimdiden teşekkürler

• Arkadaşlar soru sorarken biraz daha seçici ve titiz davranalım. Başka bölge sorusu sormayalım. Ya da aynı soruyu tekrar tekrar sorarak Bilal Tan hocamıza fazla yüklenmeyelim. Elinden geldiği kadar size yardımcı olacaktır. İyi forumlar.

Üstad abim sağ olasın ☺️

• Bölge olarak Banada sorabilirsiniz Arkadaşlar Yalnız cevapını Aldığınız soruyu Tekrar Sormayalı Karışıklık Oluyor