16 Mart Son Şans Sistemi

• 16 Mart'ta İstanbul icinde kar yapabilecek potansiyelde sistem gelebilir. Bu baslik altindan bilgi vericem. Sitede son yazim artik birakiyorum.

• Resmi Gönderi

Efsane-Semih

Yaz ayında dinlenmek iyi gelecek daha İstanbul efsanesini yaşamadan vaz geçmek sana bana bizlere yakışmaz hocam ,Sonbahar ola hayrola.

Hem boğaz donacakmış daha .

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

Konu hayırlı olsun hocam.Allah ne verirse o.

Geç bir kış girişimiz oldu ama şükür yurtta kar almayan bir kaç yer kaldı.

Bu sene de sizinle beraber bir sezon geçirmek ve sistemleri kovalamak nasip oldu,buda HS ailesine ekstra güzellikler kattı.

Önümüzdeki günlerde de bir şeyler olur olmaz nasip diyelim.

Sizlerle beraber ve yoğun katılımlarla bu sezonun tadı bir başka oldu.

"Son yazınız veya konunuz"olsun ama son hava işiniz olmasın.

Burada veya bir başka yerde bu işi devam ettirmenizi isteriz.En çokta aramızda olmanızı isteriz buda bir gerçek.

Sizinle beraber aramıza katılan arkadaşların sayısı fazla,hatta çok çok fazla.

Buradan devam ederseniz bizi çok memnun edersiniz,ama en cokta sizi takip eden arkadaşları mutlu edersiniz.

Efsane-Semih:alkıs:

• Efsane-Semih hayırlısı olsun.Senelerdir takip ettiğim bu forumda siz güzel bir renk oldunuz bu sene.Daha yoğun,daha neşeli,daha şaşalı bir sezon yaşadık, yaşıyoruz.Herkes için ne iyiyse o olsun.

• Hocac o tarihte ao pozitifte aşırı inersemi alacaz onamı bağlıyorsunuz acaba

• yolunuz acik olsun.evlenip coluk cocuga karisinca,zor oluyor bu isler..sizi cok iyi anliyorum..

• Hocam 16 Mart sistemi ile ilgili olumlu bir gelişme var mı

• 16 Mart'ta İstanbul icinde kar yapabilecek potansiyelde sistem gelebilir. Bu baslik altindan bilgi vericem. Sitede son yazim artik birakiyorum.

usta seni takip edeceğimiz bir yer olacak mı, yani , tahmin işini tamamiyle mi terk ediyorsunuz?

• Resmi Gönderi

hocamizin aciklamasini bekleyelim. kendisinin yorumlari modeller bazli degildir. semih hoca modellere son 2-3 gun kala etkilenecek dar alanlar icin bakar.

sistem etelenmistir erken hareket etmistir. kendisi yazacaktir buradan.