Sohbetimiz Bol Olsun! - Nisan 2021

• Ben Age of History 2 ve Cities:Skylines oynuyorum bi ara Hoi 4 ve Europa Universalis IV oynamıştım benim için strateji oyunları 4-0 öndedir

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Ben Age of History 2 ve Cities:Skylines oynuyorum bi ara Hoi 4 ve Europa Universalis IV oynamıştım benim için strateji oyunları 4-0 öndedir

AOH 2 bu ara biraz oynadım mantığı basit ve eğlenceli bir oyun. Küçük ülkeleri alıp büyütmek çok zevkli oluyor

Tothenamadı

• AOH 2 bu ara biraz oynadım mantığı basit ve eğlenceli bir oyun. Küçük ülkeleri alıp büyütmek çok zevkli oluyor

Cidden çok kolay bir oyun. Ben de en son Azerbaycan ile Afrika'nın büyük bölümü ile Avrupa'nın çoğunu almıştım

Şimdi Balkan ülkelerini deniyorum sonraki hedef Afrika ülkeleri ;-)

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Bu gece korku oyunu oynayacağım canım çekti

• Cidden çok kolay bir oyun. Ben de en son Azerbaycan ile Afrika'nın büyük bölümü ile Avrupa'nın çoğunu almıştım

Şimdi Balkan ülkelerini deniyorum sonraki hedef Afrika ülkeleri ;-)

Ben Lüksemburg ile denedim ülkemde nüfus kalmadı salgın hastalık yüzünden :ıhıhıh:

Tothenamadı

• Silent hill pt oynayan oldu mu aranızda?

Duydum ama oynamadım 13.Cuma oyunu var ona benzer onu oynadım Outlast 2 klasik olarak yakın dönemde oynadığım korku oyunları

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Duydum ama oynamadım 13.Cuma oyunu var ona benzer onu oynadım Outlast 2 klasik olarak yakın dönemde oynadığım korku oyunları

Öyle kovalamalı değilde daha çok psikolojik korku oyunlarını seviyorum

• EU4 HOİ4 gibi tarih tabanlı stratejiyi seviyorum birde bu aralar Bannerlord çok fazla oynuyorum :)

:kralice::karyagisli::kar: 2022 EFSANESİ :kar::karyagisli::kralice:

• Altın Orda ile Moğol İmp kurmuşluğum var

:kralice::karyagisli::kar: 2022 EFSANESİ :kar::karyagisli::kralice:

• 4-5 gibi yatmışım 7-8 gibi uyandım hiç uykum yok valla

• Resmi Gönderi

Önce alaya alınma, bildiği kadar veya bakalım biliyormu gibi laflar arasında Tamer Karadağlı alaya alındığını da fark ediyor ama kibarca mükemmel İngilizcesi ile sunucu da dahil herkesi eşekten düşmüş hale sokuyor.

Eski videodur ara ara bakarim.Sizde bir defa bakmazsiniz mutlaka fazlasını seyredersiniz.

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.