Sohbetimiz Bol Olsun! -Tüm -Sezonlar

• Futbol konusunda yarışma var bir bakın derim doğru tahmini yapan 500 HS puanı benden alıyor

3 seçenek var zaten anket şeklinde 1 hakkınız var değiştirilemiyor

Atsanız belki tutabilir tahmin yapamayan varsa

Başarılar

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Futbol konusunda yarışma var bir bakın derim doğru tahmini yapan 500 HS puanı benden alıyor

3 seçenek var zaten anket şeklinde 1 hakkınız var değiştirilemiyor

Atsanız belki tutabilir tahmin yapamayan varsa

Başarılar

Saat 22:00 ye kadar vakit var sonra sonuçlar geliyor

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Benden geçti o işler. İlk günkü heyecan bitti emekliye ayrıldım =D . Benimde favorim sensin askerlik yapmişsın sonuçta havasını iyi bilirsin buraların :)

Favorim derken yanlış anlama M.kaymaz, bilgi bakımından dedim. Benim favori olabilmem için ilk önce bu işlerden anlamam lazım. 850'de -12 görünce kar yağışı gelir derim en fazla bildiğim bu, ben askerlik yaptım. O zaman iki kelam edeyim, senin hatrına, Yazları Sıcak ve kurak, Kışları ılık ve yağışlı. :)

• Favorim derken yanlış anlama M.kaymaz, bilgi bakımından dedim. Benim favori olabilmem için ilk önce bu işlerden anlamam lazım. 850'de -12 görünce kar yağışı gelir derim en fazla bildiğim bu, ben askerlik yaptım. O zaman iki kelam edeyim, senin hatrına, Yazları Sıcak ve kurak, Kışları ılık ve yağışlı. :)

=D

Ben artık mgm den bakıyorum. Kışın özellikle tahminleri tutarlı. Matematikte nasil 5 in toplamaya göre tersi - 5 se Mgm ye göre tahminin tersini alınca ortaya çok başarılı bir tahmin çıkıyor :'D

:I

• =D

Ben artık mgm den bakıyorum. Kışın özellikle tahminleri tutarlı. Matematikte nasil 5 in toplamaya göre tersi - 5 se Mgm ye göre tahminin tersini alınca ortaya çok başarılı bir tahmin çıkıyor :'D

E Bakam. :)

• Favorilerimden. :ıhıhıh:

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Günaydınlar herkese umarım gününüz güzel geçer

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Günaydınlar herkese umarım gününüz güzel geçer

Hayırlı günler , Hayırlı Cuma lar

Hayırlı Günler, Hayırlı Cum'âlar.

• Resmi Gönderi

Günaydınlar herkese umarım gününüz güzel geçer

Hayırlı günler , Hayırlı Cuma lar

Hayırlı Günler, Hayırlı Cum'âlar.

Hayırlı günler herkese, hayırlı Cumalar

• Resmi Gönderi

Hayırlı günler. Acaba bolu'ya neden bu kadar çok yıldırım düşüyor ?

Burda da bulunsun abim.Karadenize de attım alıntı olarak.Merak etmişsin cevap bakalım ne olabilir.

Bence bitki örtüsü olabilir yani orman ağaç vsvs