Sohbetimiz Bol Olsun! -Tüm -Sezonlar

• Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ekiplerinin müsilaj temizleme çalışmasında öncesi ve bugünüyle Caddebostan Sahili.

IMG_20210614_185218_281.jpg

IMG_20210614_185223_278.jpg

• Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na bağlı ekiplerce müsilaj önce toplanıyor, sonra hapsediliyor, sonra temizleniyor.

13 Haziran’da temizlenen 469,5 metreküp müsilajla birlikte toplam 2166,5 metreküp müsilajı bertarafa gönderildi.

IMG_20210614_185504_067.jpg

• Bugünde gün boyu yağışlı oldu hava. Karanlık ve sessiz sokak. En sevdiğim hava..

• Bugünde gün boyu yağışlı oldu hava. Karanlık ve sessiz sokak. En sevdiğim hava..

Sarı kütleleri yakaladın mı? Şimşek, gökgürültüsü, ani bastıran kuvvetli yağış.

• Sabah o kadar bunaltıcı bir hava vardı ki yağmur yağacağı aşırı belliydi zaten bayağı şiddetli yağış aldık şimşek ve yıldırım eşliğinde

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Çok yağan yağmuru özledim 😅 Burada hergün yağmurlu gösteriyor ama yağmıyor.

Yağar inşallah. Seviyoruz, bekliyoruz, özlüyoruz.

• Yağar inşallah. Seviyoruz, bekliyoruz, özlüyoruz.

Abim mesajı görünce aklıma şu sözler geldi

Telefonun başında çaresiz bekliyorum, bekliyorum ama çalmayacak biliyorum =D

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Abim mesajı görünce aklıma şu sözler geldi

Telefonun başında çaresiz bekliyorum, bekliyorum ama çalmayacak biliyorum =D

Hakan Altun onu askerde kendisini terkeden İclal Aydın'a yazmış bizim bu olayla ilgimiz yok. :)

• Resmi Gönderi

Değerli bir dostumuz işini severek yapan radyocu Baydamar Ersin kardeşimize Destek için YouTube kanalını takip edelim .

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Takip eden haber versin şimdiden teşekkür ederim.

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

Bugün itibariyle sosyal medya ile bağlantımı kestim (instagram :&). Günlük 28 dakika ortalama İnstagram'da geçiyormuş. PUBG mobile bırakalı 1 ay oluyor hemen hemen. Onda günde yaklaşık 4 saat geçiriyordum. Oynamıyorum artık. Tamamen sınav moduna girdim. Allahın izniyle istediğimiz sonucu da alırız inşallah. Daha 370 gün var. 370 günde Roma'yı fethederiz, 😃😃

• Resmi Gönderi

Bugün itibariyle sosyal medya ile bağlantımı kestim (instagram :&). Günlük 28 dakika ortalama İnstagram'da geçiyormuş. PUBG mobile bırakalı 1 ay oluyor hemen hemen. Onda günde yaklaşık 4 saat geçiriyordum. Oynamıyorum artık. Tamamen sınav moduna girdim. Allahın izniyle istediğimiz sonucu da alırız inşallah. Daha 370 gün var. 370 günde Roma'yı fethederiz, 😃😃

Başarılar sana ve tüm genç arkadaşlara.

Sizler yaparsınız ben inanıyorum hepinize de.