Sohbetimiz Bol Olsun! -Tüm -Sezonlar

• 17 Mayıs 2010 tarihinde, TTK Karadon maden ocağında meydana gelen grizu faciasında hayatını kaybeden 30 maden şehidimizi rahmetle ve minnetle anıyoruz.

UNUTMAYACAĞIZ!

Ekran Alıntısı.PNG

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Resmi Gönderi

gfseu-16-30 (1).png

İlk defa son dakika golü yemedik o sistemde. Son 2 3 gün belirdi kar ihtimali. Hava durumu izlerdim. Baktım sabah, karla karışık yağmurlu gösteriyor yarın. Allah dedim😂. Sonra gece 00.55 te Gökhan Abur'u bekledim heyecanla. Hatay ve Gaziantep'te yarın yoğun kar var dedi. Gel de uyu. Heyecandan ne zaman uyumuştum allah bilir..... Kar başladı sonra. Ama nasıl. Göz gözü görmüyor. Çıldırmıştık yav. Muhteşem bir hatıra olmuştu.....

• Resmi Gönderi

images.jpeg

Sonra birkaç gün sonra tekrar geldi. İlk defa Hatay'da bu kadar kar gördüm. Bir daha da görür müyüm Allah kerim.

(21 22 Aralık, 8 9 10 11 Ocak.) 2012 den daha çok hatırımda kalan bir sezondu. Üstüne 2 sistemde de Harbiye'ye kadar indi kar sınırı. Bu sistemler hariç....

• 1985 sistemi Zonguldak adına en iyi sistem bildiğim kadarıyla ve bence 2016 yılbaşı sistemi ile yarışırdı sadece 1985 sisteminde 12-13 gün kar yağışı olmuş yılbaşı sisteminde 5-6 gün aralıksız dek yağmuruna tutulmuştuk

• Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

:'D

• MGM ocak 2017 sisteminde 8° YKY vermişti tabii o zaman gerçekten kar gerçekten 8° de yapacak sandım :bakiskacirma:

Tothenamadı

• 2021 Kışı: Kuzey ve Doğu’da Kar Yüksek Olasılık, Batı’da Kuraklık Riski

şunu yazanı bulsam varya bildiğin batı kuzey aldı karı doğuya kar kalmadı nerede kuraklık nerede doğuya kar

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• yalnız karadenizin forumu sonunda İstanbul forum konusunu geçmiş güzel oldu ya

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...