Sohbetimiz Bol Olsun! -Tüm -Sezonlar

• İzlemeden nerden bileceğim argo kelimeler kullandığını. :)

oyun çok güzel değil mi abi mobil oyun

• Buyrun erkenden çektim videomu 1 buçuk 2 dakika bir şey grafik enfes yine bu arada :)

Harici İçerik m.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• oyun çok güzel değil mi abi mobil oyun

Güzel ama ürkütücü resident evil 3 oynamıştım bende ona benze diyelim.

• Güzel ama ürkütücü resident evil 3 oynamıştım bende ona benze diyelim.

Böyle oyunları bir seviyorum bir seviyorum var ya geceleri oynamak için can atıyorum ne korku oyunları oynadım bu zamana kadar :)

• Böyle oyunları bir seviyorum bir seviyorum var ya geceleri oynamak için can atıyorum ne korku oyunları oynadım bu zamana kadar :)

Vallaha ben bir yerde 10 dakika bekliyorum bir şey fırlamasın diye 🤭

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Vallaha ben bir yerde 10 dakika bekliyorum bir şey fırlamasın diye 🤭

Böyle cinli büyülü korku oyunlarını seviyorum bide he 😀

• Böyle cinli büyülü korku oyunlarını seviyorum bide he 😀

Küçükken evde tektim annemle ablam komşuya geçmişti babam da işteydi neyse işte ben bilgisayarı açtım YouTube'da karşıma bir video çıktı kendiliğinden sallanan sandalye diye açtım izledim yavaş yavaş sonra bir anda jumpscare yadim 1 saat ağladığımı hatırlarım 😆

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Küçükken evde tektim annemle ablam komşuya geçmişti babam da işteydi neyse işte ben bilgisayarı açtım YouTube'da karşıma bir video çıktı kendiliğinden sallanan sandalye diye açtım izledim yavaş yavaş sonra bir anda jumpscare yadim 1 saat ağladığımı hatırlarım 😆

Harici İçerik m.youtube.com
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Harici İçerik m.youtube.com

Vallaha da buydu aklıma geldi şimdi 😆😆😆

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• İçecek,meyve dışında bişey yiyesim gelmiyor midem bulanıyor acaba hastalanacam mı 🤔

• Resmi Gönderi

İçecek,meyve dışında bişey yiyesim gelmiyor midem bulanıyor acaba hastalanacam mı 🤔

İsmi güzel kardeşim Yusuf bak senin ruhuna iyi gelecek video paylaştım dini konularda tavsiye ederim bak izle .

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• İsmi güzel kardeşim Yusuf bak senin ruhuna iyi gelecek video paylaştım dini konularda tavsiye ederim bak izle .

İzleyeceğim abi ihtiyacım vardı saolasın

• Her şeyi gören duyan Allah'ım. Kullarını imtihan eden deneyen Rabbim sen en iyisini biliyorsun günahları affeden bağışlayansın bana yapılan haksızlıklarıda biliyorsun benim yaptığım haksızlıklarıda biliyorsun sen yücesin rabbim günahlarımızı affet :)