Sohbetimiz Bol Olsun! -Tüm -Sezonlar

• Burda hepinizin beni aptal olarak bildiği ciddiye alıyormuş gibi davrandığı elinizden geldiğince de iyi davranmaya çalıştığının farkındayım ama en son Sahutt dayanamayıp kendini belli etti birbirimize rol oynamayı artık keselim istersenjz

• @Yu_suf bu kadar kötümser olma reis kimsenin hayatı düşündüğün gördüğün gibi değil

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Resmi Gönderi

Yusuf biz seni ciddiye almaya çalışıyoruz zaten. Gayet de herkes birbirine iyi davranıyor forumda. Bi ayrım yok. Sen niye kendini ayırıyorsun? Kim rol oynuyor? Kim kendini belli ediyor? Ben buradayım. Birçok kişi de nasıl biri olduğumu biliyor. Sen çok takılma bence. Ağır da konuşmak istemiyorum. Abartma artık yeter.

• Yusuf biz seni ciddiye almaya çalışıyoruz zaten. Gayet de herkes birbirine iyi davranıyor forumda. Bi ayrım yok. Sen niye kendini ayırıyorsun? Kim rol oynuyor? Kim kendini belli ediyor? Ben buradayım. Birçok kişi de nasıl biri olduğumu biliyor. Sen çok takılma bence. Ağır da konuşmak istemiyorum. Abartma artık yeter.

Çünkü ayrımı olabilecek bir kişilikte olduğumu düşünüyorum birincisi

İkincisi beni seviyormuş gibi davrandığınızı düşünüyorum

Üçüncüsü bana öyle bir şey de ki rol yapmadığınıza inanayım

• Açık açık kendimin basit bir insan olduğunu düşünüyorum bir hava tahmincisi olup orda burda kendimi tanıtmış insanların saygısını kazanmış biri değilim kaderimde böyleymiş

• Açık açık kendimin basit bir insan olduğunu düşünüyorum bir hava tahmincisi olup orda burda kendimi tanıtmış insanların saygısını kazanmış biri değilim kaderimde böyleymiş

Forumlarda ilk defa paylaşım yaptığım zaman herkes benim meteorolojik terimler üzerinden prim yaptığımı ve havalı gözükmeye çalıştığımı iddia ederdi. Bir şekilde çalışarak kendimi ispatladım. Yazılarım konusunda tepki almadığım tek forum hatta meteorolojik platform burasıydı.

Burada kimse kimseye art niyetle ,ezmek -aşağılamak amacıyla yaklaşmıyor. Kendini dilediğin gibi geliştir. Yaz çiz. Eleştirelim destek olalım. Sende kendini tanıtmış insanların saygısını kazan. Hatta onlardan biri ol.

Bence....

• Resmi Gönderi

Açık açık kendimin basit bir insan olduğunu düşünüyorum bir hava tahmincisi olup orda burda kendimi tanıtmış insanların saygısını kazanmış biri değilim kaderimde böyleymiş

Biz de öyle değiliz ki. Sadece birkaç senelik bir forum tecrübemiz var. Model vs yorumlaması yapabiliyoruz o kadar. Biz de hava tahmincisi değiliz. Kendi çapımızdayız sadece. Seni de forumdaki herkesin sebdiğini düşünüyorum. Burada herkes birbirini çok seviyor. Bizi ayıran özellik de bu. Biz bir aileyiz.

• Sinan hocak Zonguldakli67 hocamın direk 3 puanını verin bu hafta ki rakibi zaten yarışmaya girmiyor hatta Zonguldakli67 hocamı tebrik ederim 1.çıkmayı garantiledi

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Sinan hocak Zonguldakli67 hocamın direk 3 puanını verin bu hafta ki rakibi zaten yarışmaya girmiyor hatta Zonguldakli67 hocamı tebrik ederim 1.çıkmayı garantiledi

Son haftaya 4 puan önde girecek bütün tahmini 3 puan rakibi girmiyor

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Biz de öyle değiliz ki. Sadece birkaç senelik bir forum tecrübemiz var. Model vs yorumlaması yapabiliyoruz o kadar. Biz de hava tahmincisi değiliz. Kendi çapımızdayız sadece. Seni de forumdaki herkesin sebdiğini düşünüyorum. Burada herkes birbirini çok seviyor. Bizi ayıran özellik de bu. Biz bir aileyiz.

Kırk bin defa kalbini kırdın 90 bin defa kalbimi onardın desem yeridir. Hala şuna kafayı takıyorum neden Twitter'dan engelledin beni

• Resmi Gönderi

Forumlarda ilk defa paylaşım yaptığım zaman herkes benim meteorolojik terimler üzerinden prim yaptığımı ve havalı gözükmeye çalıştığımı iddia ederdi. Bir şekilde çalışarak kendimi ispatladım. Yazılarım konusunda tepki almadığım tek forum hatta meteorolojik platform burasıydı.

Burada kimse kimseye art niyetle ,ezmek -aşağılamak amacıyla yaklaşmıyor. Kendini dilediğin gibi geliştir. Yaz çiz. Eleştirelim destek olalım. Sende kendini tanıtmış insanların saygısını kazan. Hatta onlardan biri ol.

Bence....

Başarı elde edincede kıskanıp laf atarlar

• Zamanında insanlar affedersiniz çok koydu bana son bir defada sizin bana koyduğunuzu düşünmüştüm çok kırılgan bir insanım lütfen ben böyle şeylere gelemiyorum