Sohbetimiz Bol Olsun! -Tüm -Sezonlar

• Medicane demek doğrumu bilmiyorum medi Akdeniz in kısaltması olarak kullanılmış çünkü

:kralice::karyagisli::kar: 2022 EFSANESİ :kar::karyagisli::kralice:

• Bu arada hava sıcaklığı çok yüksek değil kararsızlığın daha düşük olması lazım son günlere göre neden böyle vermiş ki

• Bu arada hava sıcaklığı çok yüksek değil kararsızlığın daha düşük olması lazım son günlere göre neden böyle vermiş ki

Termodinamik kararsızlık 500hpa ile deniz suyu arasındaki farktan hesaplanıyor. Ne demek istediğini tam anlamadım ama güncellemedeki aşırılıktan bahsediyorsan onun sebebi sıcak karadeniz ve yüksek nem. 27 temmuz 2017 sistemi ( basra üstüne polar atak) gibi düşün. Daha farklı bir mekanizma bu ama olay aynı. Bir ara anlatırım detaylıca eve geçeyim de

• 12 saatte 70 kg nasıl sizce ?

Böyle giderse sel olur zaten

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• @Yu_suf benimle ortaokulun ortasına kadar hep dalga geçtiler bazen ikinci ismim nedeniyle bazen de en saçma nedenlerle ama sonra bı anda herkes benimle arkadaş olmak için can atmaya başladı nedendir bilinmez sen de kendini aşağılama lütfen

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Dün akşam beni araba tuttu baya bir çıkardım hala biraz midem bulanıyor nasıl tutmuşsa 🤮🤮🤮

• Bu akşam korku oyunu videosu çekeceğim çok kısa olacak tahminimce en fazla 5 dakika olur buraya paylaşırım bu sefer sesli olmayacak ama :)

• Bu akşam korku oyunu videosu çekeceğim çok kısa olacak tahminimce en fazla 5 dakika olur buraya paylaşırım bu sefer sesli olmayacak ama :)

Sesli olmasın Yusuf argo kelimeler ağzında geziyor aman dikkat. :)

• Sesli olmasın Yusuf argo kelimeler ağzında geziyor aman dikkat. :)

videomu izledin mi baştan sona abi :)