Sohbetimiz Bol Olsun! -Tüm -Sezonlar

• Arabam com tarzı sitelerden koyduğunuzda yabancı mailler falan alıyorsanız buna benzer olaylar hepsi

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Resmi Gönderi

Bizin köy minibüslerimiz Ordu'nun en fırıldak adamlarından oluşur araçlar sadece tamamen dolunca çıkar bir kalkış saati yoktur Akşam 3'de binip saat 10'da arabanın kalktığını hatırlarım sebebi de adamların kooperatif kurmuş olması bu yüzden belediye hiçbir şey yapamıyor o yüzden taksiye bineriz genellikle köye giderken size de bunu anlatmak istedim

İyi akşamlar

O iş eskiden bizde de vardı maalesef,ben çocukken diyelim.

Saatlerce kalkmaz yolcu dolar,boş yer kalmayınca öyle hareket edeceklerdi.

Hem belediyelik hemde bu rezillik vardı.

Bir belediye başkanı belediyeye iki adet sıfir 50NC alınca herşey süt liman oldu.

O nedenden dolayı saatli kalkmaya başladılar sonrası da duzen bozulmadı.

Köy olduk belediyelik gitti son sayım sonrası ama şekil hep aynı ..

Daha önceden bir kaç halı vakti yerinde olan kişiler at oynatirdi bizde de..

• İyiyim dostlar çok sağolun, iş güç final uğraşıyorum. Yazın biraz nefes alalım malum yasaklardan bunaldık biraz. Ağustos sonu sezona güç toplayalım😎

• Boluya martta 6 gün nisanda 2 gün kar yağdı güzel motive oldu banada 3 ay su gibi geçer çok özlemeden gelecek kara kış

• Değerli :hs: Ailem abilerim kardeşlerim hepiniz hakkınızı helal edin ben 6 ay pek aktif olamıcam vatani görevimi yapmaya başlıyorum. Birazdan inicem otobüsten Afyonkarahisar’da olucam hepinizi çok seviyorum hepiniz Allah’a emanetsiniz. Vatan bize emanet siz rahat uyuyun.

• Değerli :hs: Ailem abilerim kardeşlerim hepiniz hakkınızı helal edin ben 6 ay pek aktif olamıcam vatani görevimi yapmaya başlıyorum. Birazdan inicem otobüsten Afyonkarahisar’da olucam hepinizi çok seviyorum hepiniz Allah’a emanetsiniz. Vatan bize emanet siz rahat uyuyun.

Allaha emanet ol abim sağ salim bitirip geri gel inşallah

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Resmi Gönderi

Değerli :hs: Ailem abilerim kardeşlerim hepiniz hakkınızı helal edin ben 6 ay pek aktif olamıcam vatani görevimi yapmaya başlıyorum. Birazdan inicem otobüsten Afyonkarahisar’da olucam hepinizi çok seviyorum hepiniz Allah’a emanetsiniz. Vatan bize emanet siz rahat uyuyun.

Allaha emanet ol hayırlı teskereler şimdiden yarışmaya katılım yapacak mısın seni eleyim mi

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

Değerli :hs: Ailem abilerim kardeşlerim hepiniz hakkınızı helal edin ben 6 ay pek aktif olamıcam vatani görevimi yapmaya başlıyorum. Birazdan inicem otobüsten Afyonkarahisar’da olucam hepinizi çok seviyorum hepiniz Allah’a emanetsiniz. Vatan bize emanet siz rahat uyuyun.

Varsa hakkımız helal olsun,sende helal et.

Kazasız belasız görevler ..Senin ve tüm vatan görevini yerine ggetirenlerin,tüm güvenlik güçlerinin ayağına taş değmesin inşaallah

Vatan sizlere emanet,sende bana emanetsin.

Elimden ne gelirse yaparım burada vazifen bitene kadar Çağrı

Hayırlı günler herkese.

İyi görevler sağ sağlim git sağ sağlim dön