Sohbetimiz Bol Olsun! -Tüm -Sezonlar

• Resmi Gönderi

Selâmun aleyküm, Hayırlı sabahlar.

Aleyküm selam, Hayırlı sabahlar.

:türkiye:

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Herkese günaydın, gününüz güzel geçsin

Bu aralar Karadeniz bölgesinin çevrelerinde depremler daha sık olmaya başladı mesela Gürcistanda olan 4.4'lük deprem ve Erzincanda olan 4.5 gibi hayırlısı artık

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Herkese günaydın, gününüz güzel geçsin

Bu aralar Karadeniz bölgesinin çevrelerinde depremler daha sık olmaya başladı mesela Gürcistanda olan 4.4'lük deprem ve Erzincanda olan 4.5 gibi hayırlısı artık

Sana da hayırlı günler Alper'im.

• Resmi Gönderi

Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Resmi Gönderi

Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Sinan abim sonra arılar içeceğin içine düşüp ölürler mutsuz son =D

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Bende özel bir sebepten ötürü standart insanlara göre çok daha kuvvetli bir hafızaya ve algılama hızına sahibim. 19 yaşındayım şuan mesela 5 6 yaşında anneme arkadaşlarıma söylediklerimi hatıtlayıp, kendime "neden öyle yapmadım" gibi sorular sorup saçma sapan bir pişmanlık ve öfke duyuyorum 😂

Herkes farklıdır elbet ama bana doğduğumdan beri bir kere bile kırmızı reçete ilaç vermediler. Sadece her bu durumu yaşadığımda üstünde çalıştığım bir şey varsa (zorlayarak ta olsa) daha çok o işe gömülmemi , eğer yoksa da mutlaka (hobi , evcil hayvan vs.) edinmem söylendi. Benim için hem bu soruna çözüm oldu hem de kendimi çok fazla geliştirdim bilimum mühendislik alanlarında. Otokontrolüm gelişti. Krizi fırsata çevirdim bir nevi :)

Yanlış anlaşılmasın. Edinilen tecrübelerden yararlanmak bazen hem daha pratik hem de daha pragmatik olabiliyor. Saygılar..

Ben halimden pek menmun değilim desem yeridir çocuk gibi oturduğum yerde 5 dk anca durabiliyorum ailem psikolojik sorunlarım olduğu için pek bişey demiyor evde dolaşmama.

• Oyun oynadığım zaman anca yerimde durabiliyorum bir şeyle ilgilendiğim zaman rahat durabiliyorum yerimde

• Resmi Gönderi

Carlsen (Çocuk olan)bilerek mi yaptı bilmem ama, son hamlesini çok yanlış oynamıştı. Hatırladığım kadarıyla Kasparov bu sayede ucuz kurtulmuştu. Video'da ki en son maçları ise eğer, Maç berabere bitti.

oyun basinda carlsen cok iyi oyun kurdu orta hakimiyetini aldi. hatta cambridge spring falan attirdi :) ortalarda oyun pozisyonunuda aldi hatta bi d5 hamlesi var kasparow u orda psikolojik olarak bitirdi aslinda. ama beraberlikte anlastilar. carlsen pozisyondayken cok degisim yapti ama malum karsisinda kasparow var.

Whisper kasparow un o sekilde cekedini alip cikmasi yasadigi stress den 13 yasindaki cocugun elinden zor kacti :013:

• bu Karadeniz'de artan depremleri geçmşte olan fazla deprem olan yıllarda ki kış ayına baksınlar belki kışın çetin geçeceğinin habercisidir. Burası Karadeniz Kışın çetin geçeceğini değişik yollarla söyler

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...