Sohbetimiz Bol Olsun! -Tüm -Sezonlar

• Bizim evin yakinina dustu ayni anda 2 tane baya kotu carpiyor Allah hayirli yagmurlar versin

• Resmi Gönderi

Demin 3.sınıf kardeşim bir soru sordu... 17 dakika uğraştım. Artık Tıp istemiyorum 🤨🤨

puanin yetiyorsa, gonlundede varsa bence okumalisin. insanlarin hayatlarina dokunmak bir derdine derman olmak cok guzel bir duygu olsa gerek

• Resmi Gönderi

puanin yetiyorsa, gonlundede varsa bence okumalisin. insanlarin hayatlarina dokunmak bir derdine derman olmak cok guzel bir duygu olsa gerek

Amacım o zaten. Ama yüksek ihtimalle diş okuyacağım. Allahın izniyle 🤲🏻

• Modem ile Access pointer router'i birbirine kablosuz tanıttıktan sonra, ip alınamadı sorunu neden olur?

Evet bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

• Yay burcundaki bir tutulma din temalı konuları gündeme getirecektir. Toplumsal olaylar, isyan, deniz kazaları, birinci dekanda yani 5′ de meydana geldiği için büyük uçak kazaları, doğal afetlerin aktifleşeceğine işaret edecektir. Denizlerde gel-git ve büyük tsunamiler meydana gelebilir. Dünya üzerinde savaş ve doğal afetler, özellikle yangınlar aktifleşebilir.

İkizler- Yay aksındaki tutulmalar kanun, hukuk, din, inanç konuları, dogmatik, fanatizm, dini yerler, din adamları, tarikatlarla ilgili konuları öne çıkartacaktır. Terör olayları artabilir, din savaşları yükselebilir. Özellikle Merkür’ün de 29 Mayıs itibariyle retro harekete başlayacak olması, Satürn’ün de retro hareketine başlamasıyla, İsrail ve Filistin arasındaki savaşın şu anlık durmuş olsa da yeniden alevlenerek devam edeceğinin göstergesi olabilir. Dini yerlere yapılabilecek saldırılar mümkün olabilir, uluslararası konular, yurtdışı seyahatlerde yeni kurallar ve uygulamaları karşımıza getirebilir.

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Yay burcundaki bir tutulma din temalı konuları gündeme getirecektir. Toplumsal olaylar, isyan, deniz kazaları, birinci dekanda yani 5′ de meydana geldiği için büyük uçak kazaları, doğal afetlerin aktifleşeceğine işaret edecektir. Denizlerde gel-git ve büyük tsunamiler meydana gelebilir. Dünya üzerinde savaş ve doğal afetler, özellikle yangınlar aktifleşebilir.

İkizler- Yay aksındaki tutulmalar kanun, hukuk, din, inanç konuları, dogmatik, fanatizm, dini yerler, din adamları, tarikatlarla ilgili konuları öne çıkartacaktır. Terör olayları artabilir, din savaşları yükselebilir. Özellikle Merkür’ün de 29 Mayıs itibariyle retro harekete başlayacak olması, Satürn’ün de retro hareketine başlamasıyla, İsrail ve Filistin arasındaki savaşın şu anlık durmuş olsa da yeniden alevlenerek devam edeceğinin göstergesi olabilir. Dini yerlere yapılabilecek saldırılar mümkün olabilir, uluslararası konular, yurtdışı seyahatlerde yeni kurallar ve uygulamaları karşımıza getirebilir.

Ayın 26 sında Süper kanlı ay tutulması olmuştu

• burçlara astrolojiye vs... inanan var mı cidden bana çok saçma geliyor

Tothenamadı

Burçlar var doğru. Astroloji bilmem.

Burç değilde astroloji doğru çünkü eskiden ordular savaşa çıkmadan önce astrolojiyle ilgilenenlere giderlerdi onlarda bu zamanda yola çıkarsanız savaşı kazanmanız yüksek diyorlardı bu bizzat Osmanlı ve Selçuklu da da oldu yani gerçek inanmak inanmamamı ama sana kalmış

• Burç değilde astroloji doğru çünkü eskiden ordular savaşa çıkmadan önce astrolojiyle ilgilenenlere giderlerdi onlarda bu zamanda yola çıkarsanız savaşı kazanmanız yüksek diyorlardı bu bizzat Osmanlı ve Selçuklu da da oldu yani gerçek inanmak inanmamamı ama sana kalmış

Vessemâi zâtil burûc (burûci). Burçlara sahip semaya andolsun.

• Vessemâi zâtil burûc (burûci). Burçlara sahip semaya andolsun.

O anlamda demedim Canım burçlara giremezdim o zaman hiç

• O anlamda demedim Canım burçlara giremezdim o zaman hiç

Cümle baya devrik olmuş, anlamadım ama dediğin gibi olsun Mustafa'm