Sohbetimiz Bol Olsun! -Tüm -Sezonlar

1. Amerika'da kasırga oluyor adamın motoru kasirgayla birlikte uçup gidiyor daha sonra (10 yıl falandı sanırım) Japonya'da karaya vurmuş bir şekilde bulunuyor o motor
    2. Zamanında Pasifik Okyanusundaydı sanırım oyuncak plastik ördek taşıyan gemi mi ne batmış örneklerin çoğu denize dökülmüş şu anda bile Hint Okyanusunda bulanlar var o ördekleri

siz yazınca ben de hatırladığım şeyleri anlatayım dedim (:

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

1. Amerika'da kasırga oluyor adamın motoru kasirgayla birlikte uçup gidiyor daha sonra (10 yıl falandı sanırım) Japonya'da karaya vurmuş bir şekilde bulunuyor o motor
    2. Zamanında Pasifik Okyanusundaydı sanırım oyuncak plastik ördek taşıyan gemi mi ne batmış örneklerin çoğu denize dökülmüş şu anda bile Hint Okyanusunda bulanlar var o ördekleri

siz yazınca ben de hatırladığım şeyleri anlatayım dedim (:

Kayıp malezya uçagı hala bulunamadı ama :)

:I

• Hile yapmadigim halde ban yemiştim bende pubg ye sinirlenip sekmeme config indirip dosyalara ekledim silahlar hiç sekmiyo mis. Banda yemiyorum

• Kayıp malezya uçagı hala bulunamadı ama :)

Ben de onu anlamıyorum nasıl bulunamıyor denizin dibine batsa bile sonar ile bulunabilirdi bence :düşünceli:

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Hile yapmadigim halde ban yemiştim bende pubg ye sinirlenip sekmeme config indirip dosyalara ekledim silahlar hiç sekmiyo mis. Banda yemiyorum

3-4 gün sonra hesabınızda veri değişikliği tespit edilmiştir diye bir mesaj gelirse ve ban yersen şaşırma. :)

• 3-4 gün sonra hesabınızda veri değişikliği tespit edilmiştir diye bir mesaj gelirse ve ban yersen şaşırma. :)

Sen nerden biliyon abi bunları pubg mobili oynuyo musun?

• Dış güçler (uzaylılar) kaçırdı.

Malezya uçağı Bermuda şeytan üçgeni diye adlandırılan yer de kayboldu sanırım.

• Sen nerden biliyon abi bunları pubg mobili oynuyo musun?

1-2 ay oynadım Yusuf baktım ki, bana göre değil bıraktım. :)

• Türkistan Hindistan veya bermuda bölgesi diyorlar düştüğü yer olarak

Bulunamama sebebi de başka uçakların radarına saklanmış olabilirmiş

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Aslında normal bir ye

Değişik bir hava akımına sahip olan bir yerdi sanırım. Eskiden makale falan okumuştum. Aklımda kalan öyle.

• Malezya uçağı Bermuda şeytan üçgeni diye adlandırılan yer de kayboldu sanırım.

Bermuda şeytan üçgeni efsaneden ibarettir. Neden böyle olaylar olduğu açıklanmıştı ama hatırlamıyorum tam olarak :)

:I