Sohbetimiz Bol Olsun! - Sonbahar Sezonu

• Yaşımı çok almamış olsam da ben hiç bu kadar keskin bir mevsim geçişi görmemiştim. 1 gün içinde mevsim değişti bildiğin 1 eylül-2 eylül arası

• Yaşımı çok almamış olsam da ben hiç bu kadar keskin bir mevsim geçişi görmemiştim. 1 gün içinde mevsim değişti bildiğin 1 eylül-2 eylül arası

bursa dün 35 dereceyi gördü perşemde günü 18 derece 17 derecelik birden ani düşüş olabiliyor özellikle bunun örneğini geçen senede yaşadık ocak ayında 22 23 dereceden. 4-5 gün içinde gündüz 0 1 derecelere kadar düşmüştü bursa. yani 4-5 gün içinde 22 derecelik düşüş yaşamıştık. birden düşüyor birden ısınıyor makas aralığı fazla .dengesizlik var.

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

• Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Yaklaşık 10 dakika önce Ordu'ya da böyle bir yağış oldu sabah yanıyorduk şimdi üşüyoruz

Karadeniz’de normal bir gün ne zaman ne olur bilemezsin

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Harici İçerik www.instagram.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Ula bu neeee 😳

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Resmi Gönderi

Sahutt her sene artık çok değişik geçebilir .

Belli olan tek şey değişmekte olan bu iklimde bizim bölgeye soğuklar girerken kar seviyesinde olsa dahi aşırı bir şekilde kırpılıp girmesi. Sebebini de çok bilmiyorum açıkçası

• Resmi Gönderi

Belli olan tek şey değişmekte olan bu iklimde bizim bölgeye soğuklar girerken kar seviyesinde olsa dahi aşırı bir şekilde kırpılıp girmesi. Sebebini de çok bilmiyorum açıkçası

Ben biliyorum da anlamaya çalışıyorum tam olarak.

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"