Sohbetimiz Bol Olsun! - Sonbahar Sezonu

• Resmi Gönderi

arkadaşlar dağ zirvesindeki sıcaklığı yağışı anlık gösteren tutarlılığı yüksek yabancı türk farketmez güvendiğiniz br site varmı?

Varsa gelir bir kaç seçenek

• Resmi Gönderi

2 Yazdığınız yazı veya yaptığınız paylaşım bulunduğunuz konunun başlığı ve içeriğiyle alakasız ise, mesajınız silinecektir.

FORUM KURALLARI

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

Salih bi dur Allah için. :-D

Bir gün mecburen durdu sıra ile iki üç dört diye devam edecek.

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Sevgili havalarınsesi yöneticileri; şu an bu konunun yeri burası mı bilmiyorum ama yaklaşık iki yıldır burdayım ben neden hala acemi üye konumundayım ? Yeri geliyor model paylaşımı olsun yapıyorum ayrıca aktifim sitede de bazı arkadaşlar yeni üyeler bile, bi anda benim konumumda yada direk usta üyelik de alıyor.

• Resmi Gönderi

Sevgili havalarınsesi yöneticileri; şu an bu konunun yeri burası mı bilmiyorum ama yaklaşık iki yıldır burdayım ben neden hala acemi üye konumundayım ? Yeri geliyor model paylaşımı olsun yapıyorum ayrıca aktifim sitede de bazı arkadaşlar yeni üyeler bile, bi anda benim konumumda yada direk usta üyelik de alıyor.

Ben cevaplayabilirim sorunuzu. Beğeni ve oturum açmadan puan alıp üye dereceniz yükselebilir. Yeni gelip de sizin üstünüzde puan ve rütbede olanlar ise siteye özel davetlidir. Sebebi budur hocam. Hayırlı akşamlar. :elkaldıranadam:

• Ben cevaplayabilirim sorunuzu. Beğeni ve oturum açmadan puan alıp üye dereceniz yükselebilir. Yeni gelip de sizin üstünüzde puan ve rütbede olanlar ise siteye özel davetlidir. Sebebi budur hocam. Hayırlı akşamlar. :elkaldıranadam:

Yani bilmediğim için soruyorum merak etmiştim.Teşekkür ederim açıkladığınız için hocam hayırlı akşamlar

• Sevgili havalarınsesi yöneticileri; şu an bu konunun yeri burası mı bilmiyorum ama yaklaşık iki yıldır burdayım ben neden hala acemi üye konumundayım ? Yeri geliyor model paylaşımı olsun yapıyorum ayrıca aktifim sitede de bazı arkadaşlar yeni üyeler bile, bi anda benim konumumda yada direk usta üyelik de alıyor.

Mesela ben geçen kıştan beri sürekli giriş yapıyorum kendi konum var savunma sanayi ve havacılık diye orada paylaşımlar yaptım hem de olabildiğince aktif oldum bir kaç yardımla Emektar üye oldum

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Mesela ben geçen kıştan beri sürekli giriş yapıyorum kendi konum var savunma sanayi ve havacılık diye orada paylaşımlar yaptım hem de olabildiğince aktif oldum bir kaç yardımla Emektar üye oldum

Hımmm anladım kardeşim teşekkür ederim bilgi için

• Resmi Gönderi

Sevgili havalarınsesi yöneticileri; şu an bu konunun yeri burası mı bilmiyorum ama yaklaşık iki yıldır burdayım ben neden hala acemi üye konumundayım ? Yeri geliyor model paylaşımı olsun yapıyorum ayrıca aktifim sitede de bazı arkadaşlar yeni üyeler bile, bi anda benim konumumda yada direk usta üyelik de alıyor.

Yazan olmuş ama .Guzell abim şöyle yazayım bende.

1. Bir yetki aldıysa ve yetkiyi bırakırsa Emektar üye olur.

2. Yaz kış aktif olan giriş çıkışlarda puan alır ve en cokta beğeni aldığında puanlar yükselir.

3 kişisel olarak attığım beğeniler çoğu arkadaşın yükselmesine sebep olmuştur.

Devamlı yazıyorum atilan mesajlara beğeni atın arkadaşlar diye.

Sebebi budur..Yoksa bir başka amacı yok.

En fazla puan atılan mesajlar yani attiflik ve atılan beğeniler ile alınıyor.

Abim kendi mesaj sayılarımıza bakarak ve profillerden başkalarının mesaj sayılarına bakarak bir fikir de alınabilir.

Birde rütbe sıkıntınız olmasın derim.Sadece burada olmamız bizlere yeter bence .

Senide aramızda görmekten mutluyuz kısacası bu :)

Hayırlı akşamlar herkese.

• Abicim öncelikle güzel açıklaman için çok teşekkür ederim. Bende burda olmaktan dolayı, sizlere tanıştığım için gerçekten çok mutluyum, güzel vakit geçiyorum burada. Yanlış anlaşılmasın yani merak ettiğim için sorayım dedim, bide orda usta üye falan birde yıldızım çok görünürse havalı durur diye düşündüm hoşuma gitti yoksa başka sebebi yok önemli de değil o kadar. 😂 Bende herkese elimden geldiğince mesajlara beğeni atmadan geçmem burdan arkadaşlara sesleniyorum boş geçmeyin gönlünüzden ne geçerse yapıştırın 😂