Sohbetimiz Bol Olsun! - Sonbahar Sezonu

• Balıkesir'de cumartesi günü başlayan yoğun kar yağışı son 83 yılın kar yüksekliği rekorunu kırdı. Balıkesir Valiliği yaptığı açıklamada, 41 santim olarak ölçülen kar yüksekliği rekorunun kırıldığını bildirdi.

18.02.2021 tarihine ait bir haber. Balıkesir'in 41 cm alıp Bursa'nın 8 cm alma olasılığı .......

bursa balıkesir arası 150 km. mesafe oldukça fazla bize en çok yarayan ocak sistemiydi. şubat tırt hayal kırıklığı olmuştu benim için tüm modeller yanılmıştı.

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

• iyi geceler kasım ayı kurak diyo bünyamin sürmeli ekim de öyle dedi 13 ekime kadar yağış batı bölgelerde yok inşalah değişir üstadlardan bilgi tutarlıık payı yüzde kaç sağolun

• Şubat sistemi benim konumumdada ocağa göre kötüydü. Ocak sistemi hem daha fazla hem daha dayanıklı bir örtü yaptı. Şubat sistemi son gününün sabahında gelen etkili dekler konumumu vurmasa düzgün bir örtü yoktu, cepheyle birlikte çok yağdı ama az tuttu. Dekler dediğim gibi sadece son gününün sabahında sağlam vurdu, sabah 6 - 7’de kalkıp izlemiştim. Büyük ihtimalle hayatımda gördüğüm en yoğun ve en orajlı kar yağışıydı. Bir kaç videom var ama eski SD kartta kaldı üşenmezsem atarım :)

Tothenamadı

• Hayırlı Geceler HS Ailesi

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• iyi geceler kasım ayı kurak diyo bünyamin sürmeli ekim de öyle dedi 13 ekime kadar yağış batı bölgelerde yok inşalah değişir üstadlardan bilgi tutarlıık payı yüzde kaç sağolun

İyi geceler, genel olarak mevsimlik ortalamaya göre bir kuraklık söz konusu olabilir. Ama hiç yağış olacağı anlamına gelmez. Önümüzdeki süreç dediği gibi modellerde de ayın 13'üne kadar batı bölgelerde için yağış gözükmüyor, Sadece Marmara bölgesinde hafif yağış geçişleri olabilir. Hayırlı geceler.

• Resmi Gönderi

iyi geceler kasım ayı kurak diyo bünyamin sürmeli ekim de öyle dedi 13 ekime kadar yağış batı bölgelerde yok inşalah değişir üstadlardan bilgi tutarlıık payı yüzde kaç sağolun

Bir cevap alırız abim arkadaşlardan..

Lakin geçen sezonda neler oldu neler, kış yok,kar yok diyen de kendisiydi.Sonra videolarında nerelere kar yağar,ne kadar yağar videoları attı

• İspanya yendi gülsem mi yav :D HS alan çıkmadı bir de

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Bu sayılardan emin misin? Geçen seneki Şubat sisteminde özellikle İstanbul dahi 20+ cm aldı. Senin verdiğin değerler çok az

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.
    internette bunu buldum 14 şubat 2021 bursa :) yalan yok yağsa yağdı deriz.

• SameT. estağfurullah yalan söylüyorsun demedim. Şaşırdım sadece

malesef yağış sıkıntısı çektik. dikkat ettiysen hiç rüzgar esmiyor :) yaprak kıbırdamıyor. bu seneye bakıcaz artık

Model konusuna attık Toplam yağış verilerini 10 kasıma kadar