Sohbetimiz Bol Olsun! - Sonbahar Sezonu

• bunun hikayesi bile var kayseride kasım ayında pastırmalar kurutulur sıcaklarda ordan almıs ismi. takvimle kanıt attım sana ben . ezbere konuşmuyorum. . aralık ayında sıcak olursa pastırma yazı olarak geçmez. takvimde kanıtla sunuyorum size. hala diretiyorsunuz. anlamıyorum ya sizi kanıt var kanıt.

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

• Resmi Gönderi

kanıt atıyorum sana yukarda neyin savunmasını yapıyorsun?

Tamam kardeşim benim dediğim sucuk yazı veya sucuk sıcaklıkları olsun👍

Yok insanları yanlış bilgilendiriyormuşum yok kanıt atıyormuş. Profösörmüsün sen. Emin olmadığın bir şeyin kanıtını sunuyorsun. Sonra da gelmiş bana yanlış bilgilendirme diyorsun. Kapat konuyu daha da birşey yazma👍

• Mayıs ve haziran ayları daha serin ; eylul ve ekim ayları da çok sıcak geçiyor farkettinizmi

• Mayıs ve haziran ayları daha serin ; eylul ve ekim ayları da çok sıcak geçiyor farkettinizmi

Valla bizde tam tersi Mayıs Haziran sıcak Eylül Ekim buz gibi geçti

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Libyanın doğusundaki çıkıntı sistemlerin giritin doğusuna sokulmasına ne kadarda engel oluyor.Bütün yağışlar yünanistana kayıyor. Bu yüzden nerdeyse her sene kasım ayını bekliyoruz ciddi bi sistem alabilmek için. Tıpkı 2018 ve 2019 da olduğu gibi Ancak üzerimizde siklon patlarsa ekim ayında ciddi yağış açısından şansımız var onun dışında batıdan gelen sistemler sokulamıyor. Mesela italya havzası müthiş derecede kendi yağışını kendi üreten bi bölge. Ve ordan doğan sistemler kuzey batılı rüzgarlarla libyanın doğusuna kadar iniyor ama ordaki çıkıntı bi anda sistemi orda kitliyor resmen ve bize sokulamadan güneyli rüzgarlarla yağışlar hep yünanistana kaçıyor. Ve biz sonbaharı bu kadar kurak geçirirken hemen yanıbaşımızda giritin batısında bambaşka bi dünya var. Önümüzdeki haftalarda modellerde gözüken yağışlarda orda ki sistemlerin küçük savruntuları.

• konu fazla uzamasın ve kimsede birbirini kırmasın ama şunu söyleyim samet arkadaşımız haklı. ''Pastırma yazı'' yada ''pastırma sıcakları'' tabiri sadece kasım ayına ait bir tabirdir. Ekim ayındada aralık ayındada sıcaklık isterse çok yükselsin pastırma yazı tabiri sadece kasım ayına aittir. Bunu bir hava olayı olarak değilde bir bakıma gelenek olarak değerlendirmek daha doğru olur.Bu yüzden ekim veya aralık ayındaki ısınma bişey ifade etmez. Geçmişten günümüze bir gelenek olarak bu tabir sadece kasım ayı için kullanıldı.

• Herkese Günaydın

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Oguzhan konuda haklı aranmıyor zaten. Samet arkadaşımız her konuda tartışma çıkarıp forum huzurunu bozduğu için engel yedi. Üslubu hiç hoş değil.

Neyse bakalım.

evet biraz eleştirel yakalaşan bi arkadaşımız samet ama hakaret etmediği ve rencide etmediği sürece kimse engel yemeyi haketmiyor bence. Zamanında başka bi alanda 100 küsür kişilik bir grupta ben tek başıma adminlik yapmıştım ve engel yemenin ne kadar kötü bir duygu olduğunu çok iyi biliyorum. Kaldıki mesela son konuda sadece görüşünü ortaya koymuş kimseyi hedef almadan. Gelen cevaplarada kendince kanıtlarla cevap vermiş.Mesela engel atmak yerine ''' tamam konu uzamasın ve üslübumuza dikkat edelim'' diye konuyu tatlıya bağlamak herkezin huzuru için bence daha doğruydu. Çünkü şunu unutmaylımki formda biri hakaret etmediği sürece engel yediğinde diğer birçok kişininde huzuru kaçar. Ben çok yazan birisi değilim ama bu engel işi tadımı kaçırdı doğrusu yazayım dedim.

• Resmi Gönderi

evet biraz eleştirel yakalaşan bi arkadaşımız samet ama hakaret etmediği ve rencide etmediği sürece kimse engel yemeyi haketmiyor bence. Zamanında başka bi alanda 100 küsür kişilik bir grupta ben tek başıma adminlik yapmıştım ve engel yemenin ne kadar kötü bir duygu olduğunu çok iyi biliyorum. Kaldıki mesela son konuda sadece görüşünü ortaya koymuş kimseyi hedef almadan. Gelen cevaplarada kendince kanıtlarla cevap vermiş.Mesela engel atmak yerine ''' tamam konu uzamasın ve üslübumuza dikkat edelim'' diye konuyu tatlıya bağlamak herkezin huzuru için bence daha doğruydu. Çünkü şunu unutmaylımki formda biri hakaret etmediği sürece engel yediğinde diğer birçok kişininde huzuru kaçar. Ben çok yazan birisi değilim ama bu engel işi tadımı kaçırdı doğrusu yazayım dedim.

Öncelikle konunun daha fazla uzamamasını temenni ediyorum. Bu forum da bu zamana kadar keyfi bir engel atılmadı, atılmaz da! Öncelikle herkes karşısındakine bir yorum yaparken üslubuna dikkat edecek. Ayrıca konu sen haklısın ben haklıyım konusu da değildi. En son konuyu kapatalım dediğim de ise çok üslupsuz bir yorum da bulundu. O mesajları Whisper sildi sanırım. Umarım konuya bir açıklık getirebilmişimdir. İyi günler 🤞