Sohbetimiz Bol Olsun! - Sonbahar Sezonu

• Sefakazancc aramıza hoş geldin

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Resmi Gönderi

Herkese günaydın

Bana pek gün aymadı 3 yıllık arkadaşlarım tarafından dışlandığımı öğrendim oysa ben onları üzmemek için elimden gelen her şeyi yaptım 😒

Siz siz olun aileniz dışında kimseye fazla önem vermeyin

Hayırlı günler..

Pek takılma sen,sana değer vermeyen kişiler de senin hayatında yer alamaz,değer kazanamaz.Adı ı üstünde zaten "arkadaş"

Arkadaş her yerde bulunur,bir seyahatte bile arkadaş bulursun,bir düğün bir kantin bir oyunda bile.

Bize sana DOST lazım..Dost varsa oda ailen gibi olur,nokta Arda :olumlu:

• Efsane semih kış için olumsuz demeye başladı anlaşılan kötü bilgiler var yandıkki ne yandık.

:kas:

• Anlaşılan kasımdaki pastırma yazından önce tahmin yapılmaz ülkemiz adına kasımın ortasını bi görmek gerek çünkü veriler dansöz gibi oynuyor 1 ayda

• Pastırma yazı deyimi artık bu Kasım için tabirini kaybetti

• Hayırlı günler..

Pek takılma sen,sana değer vermeyen kişiler de senin hayatında yer alamaz,değer kazanamaz.Adı ı üstünde zaten "arkadaş"

Arkadaş her yerde bulunur,bir seyahatte bile arkadaş bulursun,bir düğün bir kantin bir oyunda bile.

Bize sana DOST lazım..Dost varsa oda ailen gibi olur,nokta Arda :olumlu:

Teşekkür ederim abim benim dostum da burası işte

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Geçecekse Kasım boş geçsin yeterki kış kötü geçmesin söylemini yanlış buluyorum çünkü kasım ayı yağışının verdiği verimi aralık veya ocak veremiyor.

• Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

E ne dersiniz