Sohbetimiz Bol Olsun! - Sonbahar Sezonu

• Artık sıcak kışları normal karşılamaya başlayalım bence.Çünkü geçen her yıl kış adına daha kötü tablolar sunuyor.Biliyorum,barajlarımız kuruyor ama gidişat hiç iyi değil.Bikaç yıl sonra bu kar işleri falan biter bence.Ülkemiz çölleşmeye doğru gidiyor maalesef... :-(

• Geçen yıl japonyada bu yıl moğolistanda alaskada normaller üstü kar yağışları oluyor bize gelince gelecek olan sistemin tasasını çekiyoruz yıllardır

• Herkes kış hakkında farklı farklı şeyler söylüyor

:kralice::karyagisli::kar: 2022 EFSANESİ :kar::karyagisli::kralice:

• Kış çetin gececek dediklerinde inanıyorsanız Sıcak geçecek dediklerindede inanın.

:kas:

• Resmi Gönderi

Bu sene benim kış tahminim en sona kaldı

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Herkes kışı kasımda bitirmiş yaşayalım görelim ya yok Ocak Şubat ılık sıcak geçecek haberleri çıkmış daha 2 gün sonrası tahmin edilemezken aylar sonrasina bakıp uzulmeyelim de sevinmeyelim de bence

• Resmi Gönderi

Herkes başlamış müneccimliğe yine. Kış çok kurak geçecek. Tarihe geçebilir. Bakalım tamam. Aynı terane her sene. Sebep? Ben dedim demek. Bu kadar. İlgi çekmek başka bir şey değil. Mevsimsel tahmin yapan dünya çapındaki kurumlar ekstra yağış tahmini yapıyor. Bizim çömez ve kendini tahminci zanneden insanlar zıt tahmin yapıyor. 3 5 takipçi kazanırım ayağına. Oh mis. Ne ala...

La nina, QBO, Arktik denizi buz miktarına ve Avrasya kar örtüsüne bakarak herkes tahmin yapar. Kimse kusura bakmasın. Bu bir marifet değil. Bu kişilere karşı gülüyorum sadece.

• La bir şey attım alt tarafı sakin çok kurak geçecek dediklerinde de yağışlı olduğunu biliyoruz biz her an değişkeniliği var bir de bu yıl

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Kim atıyor GFS yi

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Resmi Gönderi

La bir şey attım alt tarafı sakin çok kurak geçecek dediklerinde de yağışlı olduğunu biliyoruz biz her an değişkeniliği var bir de bu yıl

Tartışıyoruz kardeşim. Herkes gayet sakin zaten