Ecmwf-Gfs -Model Paylaşımı Yorumlama

• sessiz sessiz duruyorsunuz ama bu görüntü uzun vadede harika isler olacağına işaret

• Araya çok parazit ab giriyor iniş olursa Avrupa çok batılı iniş olur oda belki

Hocam neresi zayıf Allah aşkına ne güzel kutup kökenli karasal soguk destek var 500 Hpa en az - 34 durumu var ha sogukların girmediği iç Anadolu ve Güney Ege için diyorsanız dogru ama Trakya Marmara batı Karadeniz de min - 34 deger var bize en min - 8 de - 30 yetiyor. Burda 10 lar - 12 ler var 500 H ise - 34 en düşük bazı yerler - 38 bile görüyor

• O zaman sonlandırıyorum takip eden herkese çok teşekkür ediyorum. Sağlıcakla kalın, hoşçakalın <3

gfseu-0-330.png?6gfseu-1-330.png?6gfseu-2-330.png?6

• Kontrol ve ortalama çok iyi..Karayelli sistem öngörüsü artıyor.Bu sistem de dek değil karayelli almamız lazım cephe sistemi adamı yorar ancak dek sahiller için hayal kırıklığı olur örtü istiyorsak kontrolü açın izleyin istanbullular

• İç bölgeler her zaman kar alıyor karadenizi saymıyorum bile ben istanbulluyum istanbula kar yağsın diye deliyim kimse kusura bakmasın :)

• İç bölgeler her zaman kar alıyor karadenizi saymıyorum bile ben istanbulluyum istanbula kar yağsın diye deliyim kimse kusura bakmasın :)

Karadeniz her sistemden kaymak yiyor hocam az çok yine yiyor sıradaki sisteminin tadını çıkartın :) tüm ülkemiz inşallah güzel kar yağışları görür amin

• Kontrol ve ortalama çok iyi..Karayelli sistem öngörüsü artıyor.Bu sistem de dek değil karayelli almamız lazım cephe sistemi adamı yorar ancak dek sahiller için hayal kırıklığı olur örtü istiyorsak kontrolü açın izleyin istanbullular

hocam yalnız balkanlardaki soğuk çekirdeği çok iyi değil karayel istediğimizi vermeye yetmeyedebilir.