Ecmwf-Gfs -Model Paylaşımı Yorumlama

• 12 ocakta kopup kopmaması mı yoksa batı ya da doğuda olmasına mı bakayım ?

Direk 13 ocak görüntüsü bak sistem hangi bölgede diye , uzatmak istemiyorum kısacası sistemin şuanki görüntüsü ecmwf verdi . Tek bilemediği detay ulll kopması oldu ki halada koparmıyor ecmwf fark bu sadece...

ull kopsada kopmasada sistemi ecmwf bildi bu benim görüşüm burda gfs i kötülemiyorum hatta ecmwfden daha çok seviyorum, ama sonuç ortada.

• Resmi Gönderi

Direk 13 ocak görüntüsü bak sistem hangi bölgede diye , uzatmak istemiyorum kısacası sistemin şuanki görüntüsü ecmwf verdi . Tek bilemediği detay ulll kopması oldu ki halada koparmıyor ecmwf fark bu sadece...

ull kopsada kopmasada sistemi ecmwf bildi bu benim görüşüm burda gfs i kötülemiyorum hatta ecmwfden daha çok seviyorum, ama sonuç ortada.

Sistemi gfs öngördü bunu uzatmaya gerek yok dediğiniz gibi eğer ki geçmiş çıktılara daha dikkatli bakarsanız hangisi daha önce salınım yapmış görürsünüz ha uğraşmak istemezseniz sohbet kısmına ben atayım size.

• Direk 13 ocak görüntüsü bak sistem hangi bölgede diye , uzatmak istemiyorum kısacası sistemin şuanki görüntüsü ecmwf verdi . Tek bilemediği detay ulll kopması oldu ki halada koparmıyor ecmwf fark bu sadece...

Sistemin bölgesi ile ilgili lafım yok zaten ben ULL kopup kopmamasındayım :)

Tothenamadı

• Sistemi gfs öngördü bunu uzatmaya gerek yok dediğiniz gibi eğer ki geçmiş çıktılara daha dikkatli bakarsanız hangisi daha önce salınım yapmış görürsünüz ha uğraşmak istemezseniz sohbet kısmına ben atayım size.

Hocam sizin görüşünüz bu olsun 4 gündür istikrarlı bir şekilde aynı şekil gösteren

bilmedi , gfs bildi sizin dediğiniz olsun ne diyim. sistemi bilmek demek istikrar demek ona bakarsak 6 aylik model oda sistemi araştırsak belkide kasım ayında gördü..

herkesin görüşüne saygım var ,uzatmak istemiyorum keyifli forumlar....