Sohbetimiz Bol Olsun

• Resmi Gönderi

babam hastanede şu an 3 gündür yatıyor 😞 covid dediler bi Kriz yaşadı şükür şu an iyiye gidiyor🤲

Heleki o aşıyı vurdurken kağıt imzalatiyorlar ya ben onu gördükten sonra zaten iyiki yaptırmamışım dedim

Bluesky Geçmiş olsun,tez şifa inşaallah.

Aşı,,,maalesef ülke olarak bu konuyu irdelemek için geç kaldık.

Sibirya T.Y.B(GUGUL) geçmiş olsun tekrar abim.

Evet sıkıntının baş mimarı o yazılan,imzaya uzatılan kağıtta.

Aşı hakkında yazdık sağa sola, buraya da yazmıştık sanırım.

Milyonlarca doz ve açıklama şöyle idi,

"........ kadar aşı gelmiştir,en kısa zamanda (vardı bir gün sayısı unuttum) aşılar test edilecek ve güvenlik testi sonunda kullanılmaya başlanacaktır"

Neyin testini yaptık? yapacağız? Elinde bir tutacağın dal yokki nasıl neyi test edeceksiniz?

Bilsek içeriğini zaten sende aşı olurdu ülke olarak (o zaman bizim aşı da hala yoktu)

Bile bile lades dediler.

Hasan demiş ya çok kalp krizi vakası var diye.

Ne kadar var yok bilmem ama bu söz her yerde söyleniyor.

Çevresinde bu kalp krizi olayını yaşayanlar,basit hastalıklara karşı vücut direncinin düştüğünü söyleyenler sizler gibi çok.

İnanmak istemem ama ,var bir aksilikler ve yaşanıyor.

• Aşı değil canım su o :)

Evet. Aşı yerine tuzlu su vurduran çok yada bastırıp parayı aşılı görünen çok olan halka oldu korkutulan halk😞

• Çok sağ olun hocam 🤲

• Resmi Gönderi

Aşı değil canım su o :)

Keşke keşke öyle olsaydı.Hanım ile adeta kavgaya ramak kalmıştı.

Gelen mesajlar üst üste.Hep okuyor okuyor.Git sen ol dedik bitti aşı olayı bizde..

İyi mi yaptık bilmem lakin bende huy değişik işte.

Günler geçiyor herkeste bir moda başladı "sen aşı oldun mu?"sorusuyla başlayan klâsik mahalle baskısı, sürü psikolojisi.

Hayır denildiğinde bir burun kıvırma,sizi eleştirme , yargılama, akıl verme olayları hep oldu.

E BAKAM

İnşallah her şey olağan ve sıradandır.

• 3 tane çin aşısı olduk dayı Allah hayırlısını versin 😂

• Resmi Gönderi

Tutamazlar dünya uyanıyor arkadaşlar aşıların yan etkileri raporlanıyor tek dileğim fahrettin kocanın yargılanması 🤲

Ne zaman bir rahatsızlık sonucu Dr a gidildiğinde(sorabilirler mi ?izin verilir mi? zor ama)

"aşı oldunuz mu?"

Sorusuna muhatap olursak bu demektir ki LADES

• Resmi Gönderi

Burası yeri değil ancak yokluk görmemiş veya ülkenin eski durumunu görmemiş meşhur Z kuşağı olan ben ve diğer yaşıtlarım her şeyin farkında yalancının mumu yatsıya kadar yanar (Haziran).

• Resmi Gönderi

Kime güvenip oy vereceğiz Allah aşkına 🥺 hepsi kendi çıkarları için kullanıyor a partisi c partisi b partisi işimiz zor 🙂

Kim yol veya koprü yaparsa ona tabii ki sorumu buda canım..