Sohbetimiz Bol Olsun

• İtalyan lar bizi kıskanıyor, meşgul edip görmemize engel olmaya çalışacaklar demekki

Hocam işte ne oluyorsa o arada oluyor sjcjsjxjsjs itifak kuruyorlar aralarinda model sonu bize ver diyor herhslde gfs de garibim aşkından ona verior ne yapalım bizede sevenleri ayirmamak düşüyor 😁

• Whisper yarın bol keseden güzel bir puan atarsın dimi dayıcım =D =D ne zor bu model paylaşmak kolum koptu bugün o.O

• Resmi Gönderi

Whisper yarın bol keseden güzel bir puan atarsın dimi dayıcım =D =D ne zor bu model paylaşmak kolum koptu bugün o.O

He şimdi dayı dersin demi :013:

Yahu 2-3 gün önce attım puanları ama sadece Saadet farkina vardı sanırım :)

Kimse ses vermedi nedense .

Sen,Hasan, wriscuttern, Saadet,Polatlı,Azor vsvs

Paylaşımlar ve aktiflik olan arkadaşlara puanlar yolladım.

Şaka bir yana takılırım ben arada.

Beğeniler ile iyi puanlar geliyor,ben az çok ufaktan yolluyorum işte idare ederiz .

Yeni paylaşımlar ile katılan arkadaşlar var aramıza erdem var sen hasan devamlı saadet ile birlikte paylaşımlar tam gaz maşallah :alkıs::alkıs:

• Estağfurullah dayı olur mu öyle şey takılıyorum bendee. B') Biz sıramızı saldık yeni gelen arkadaşlar atsınlar biraz tecrübe olur onlar için de :)

• Estağfurullah hocam teşekkürler ben bilidirimlere pek fazla bakmadığım için görmedin yinede eyw 🥰 cansın seviliyorsun abi

• Resmi Gönderi

Estağfurullah dayı olur mu öyle şey takılıyorum bendee. B') Biz sıramızı saldık yeni gelen arkadaşlar atsınlar biraz tecrübe olur onlar için de :)

Yok sıra değil, imkanı olan , vakti olan,pc de olan yada wifi Mobil indir bindir edecek arkadaşlar kim olursa olsun, yazar buraya atar saatinde Yaso..

Hep beraber görelim, yaşayalım inşaallah bu kış sezonunu..

Ben puan attım ses çıkmadı diye takılmistim sadece

Sana puan gitmiş gördüm benden sana çalışmaz bu defa :)

Diğer arkadaşlara da puan atarız yarın ..