Sohbetimiz Bol Olsun

• Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Sistemden bi video paylaşayım 19 Mart 2022

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Online sayımız iyice azaldı,yaz günlerini hatırlarım böyle olunca :(

Yaz günleri asil kadronun aktif olduğu aylar

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Resmi Gönderi

Sessiz devam ederiz madem bir gülücük koyalım,eskilerden bir hikaye yazalım..

Zamanın birinde bir köye misafir geliyor atıyla,ev sahibi memnun,misafir memnun bu ziyaretten ..

Günler geçiyor misafirin odası, aşı, hizmeti biraz külfet olmaya başlıyor haliyle..

5-10 derken ev sahibi "ne zaman gidecek "diye düşünmeye başlıyor.

Bir kaç gün sonra da köy odası sahibi ve misafir laklak ederken "ben yarın gideyim"diyor.

Ev sahibi ses etmiyor ama memnun belli halinden.

Ertesi gün atına eğerini koşuyor misafir ,ev sahibi de adettir binen kişiye destek veriyor ellerini birleştirip basmasını ve ata binmesini sağlıyor.

Ata biniyor yapılan yardımla misafirimiz.

Ev sahibi ise "aha şimdi oldu,ata da bindi"diye düşünür ve kibarlıktır,adettir diye"biraz daha kalsaydın kısa oldu ziyaretin"diyor.

Misafir bunu duyar duymaz attan pat diye geri atlıyor ve "atı nereye bağlayalım"diye soruyor ..

Ev sahibi,sitemle,sinirle kızarak "nereye olacak, şu kopasica dilime bağla"diyor

Hayırlı Cumalar herkese

• Resmi Gönderi

gecen benimde basima geldi boyle bir durum ama ben giderken kalaydin demedim mustafa abi. misaifirim gitti hemen ortami kendi duzenime gore ayarladim bir oh cektim. bir daha misafir oldumuydu odanin birini ayarlicam.
    oturma odasinda yalniz calismaya alismisim duzeni bozmaya gelmiyor. kac gun boyunca gec su odayada diyemedim oturma odasinda amerikan mutfak hersey elin altinda genis bilgisayariydi televizyonuydu karisan eden de yok bir yerlesen daha ayrilmiyor:) keyfine vardimiydilarda gitmek bilmiyorlar (:

bu arada onceden kim nerde yatmis ben nerde yatmisim hic takmazdim kivrildigim yere yatar kalkar isime bakardim son bir iki senedir kafam goturmuyor yabancilik ceker dinlemem. yaslilik belirtisimi acaba :bakış: