Sohbetimiz Bol Olsun

• 3 ocakta nurtopu gibi kuru soğuklu sistemimiz var

• Herkese iyi akşamlar nasılsınız iyi misiniz ?

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Twitter'da gördüm Dün yabancı bir forumda covid ve noel dolayısıyla modellere eksik veri girildiği başlangıç koşulları etkilendiği için bu dönemde orta ve uzun vade performanslarında ortalamanın üzerinde düşüş olabileceği konuşuluyordu.

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• Twitter'da gördüm Dün yabancı bir forumda covid ve noel dolayısıyla modellere eksik veri girildiği başlangıç koşulları etkilendiği için bu dönemde orta ve uzun vade performanslarında ortalamanın üzerinde düşüş olabileceği konuşuluyordu.

O Zaman Model Güncellemelerini Sadece Çaycı Yapıyor Desene Başkan😅😅

• Resmi Gönderi

Twitter'da gördüm Dün yabancı bir forumda covid ve noel dolayısıyla modellere eksik veri girildiği başlangıç koşulları etkilendiği için bu dönemde orta ve uzun vade performanslarında ortalamanın üzerinde düşüş olabileceği konuşuluyordu.

Saçma

• Resmi Gönderi

Kime sorsam memleketim gibisi yok diyor ancak İstanbul'u bu yaşımda daha yeni yeni keşfetmeye başladım ve olağanüstü bir güzelliği var bana göre.

• Resmi Gönderi

Herkese iyi akşamlar nasılsınız iyi misiniz ?

İyi akşamlar sana ve herkese.

İyiyiz şükür bu günümüze Arda..Sende,sizlerde iyiyseniz işimiz denk demektir Allah'a şükür

• Resmi Gönderi

Twitter'da gördüm Dün yabancı bir forumda covid ve noel dolayısıyla modellere eksik veri girildiği başlangıç koşulları etkilendiği için bu dönemde orta ve uzun vade performanslarında ortalamanın üzerinde düşüş olabileceği konuşuluyordu.

Esik verimi

Temp.2m

Temp. 850hPa / Anomalies

Temp 500hPa

Temp. 10hPa strat. Précipitations

Hauteur neige

Résumé Vent 10m

Jet Stream Altitude 1.5PVU

ThetaE 850hPa

Theta'W 850hPa Pression/Geop 500hPa

Anomalie Geop 500hPa

Iso0°c et z500/1000

SBCAPE LI

Bunların hangisi Güncellemiyorum Veri nedir ya hem de Eksik veri Komut çağırsın NAOO dan data verilerini

Meteociel Kendi Sunucuna işler rakamları sonra bizlere Anlaşır şekilde sunar .

Saygılar

Not bu konu hakkında Sarp Özdoğan Bu Hocanıza danışın .

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Kime sorsam memleketim gibisi yok diyor ancak İstanbul'u bu yaşımda daha yeni yeni keşfetmeye başladım ve olağanüstü bir güzelliği var bana göre.

Çok kişiyi anlatmaya çalıştım bu durumu. Her kelimene katılıyorum :alkıs:

Tothenamadı