Sohbetimiz Bol Olsun

• izmir uçuyor bildiğin medicane gibi

camlar kapalı olduğu halde eve rüzgar esiyor

Medicane çıktı yuhh

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Whisper: Salihh tarafından oluşturulan bir mesaj bu mesaj ile birleştirildi. ().

• Resmi Gönderi

@Salihh hava ile alakalı mesajını sohbete değilde İzmir konusuna bari at.Hic olmazsa konuya mesaj atılmış olsun.

Zaten sayılıyız ege den,az zaman geçse bizi siteden atacaklar icraatları yok diye :)

Hayırlı geceler herkese

• @Salihh hava ile alakalı mesajını sohbete değilde İzmir konusuna bari at.Hic olmazsa konuya mesaj atılmış olsun.

Zaten sayılıyız ege den,az zaman geçse bizi siteden atacaklar icraatları yok diye :)

Hayırlı geceler herkese

Hayırlı geceler dayı

• 😔😔 maalesef TV de hiç iyi şeyler söylemiyorlar Allah yardım etsin

• Benim yatağım geldi gitti sonra dolap gıcırdatma ya başladı kapılar kapanıp açıldı ilk başta anlamadım sonra lambalara baktım sallanıyor bir kaç sn sallandık sonra durdu ilk defa böyle bir şey yaşadım Rabbim daha beterinden korusun bizleri GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYE 🌹🖤

• İzmire dekler geliyor hava durumu karlı diyor oleyyyyyyyy son 10 saat te döndü vallahi

• İzmire dekler geliyor hava durumu karlı diyor oleyyyyyyyy son 10 saat te döndü vallahi

Salih sevincini anlıyorum da şuan değil be kardeşim şuan değil şuan sevinmenin sırası değil neredeyse tüm ülke sallanmis şu yazdığın yazı cidden çok kırıcı çok üzücü.

10 il 7.4 büyüklüğünde sallanmis vatandaşlarımız enkaz altında yapma kardeşim.

• Salih sevincini anlıyorum da şuan değil be kardeşim şuan değil şuan sevinmenin sırası değil neredeyse tüm ülke sallanmis şu yazdığın yazı cidden çok kırıcı çok üzücü.

10 il 7.4 büyüklüğünde sallanmis vatandaşlarımız enkaz altında yapma kardeşim.

Hasan geçmiş olsun kardesim

• Hasan geçmiş olsun kardesim

Hepimize geçmiş olsun hocam böyle bir gece ilindefa yaşadım yattığın yatak bir ielri bir geri gitti kapılar kapanıp açıldı Trabzon/Vakfıkebir dolaptan sesler gelmeye başladı biz pek çok hissetmedik ama çok büyük kayıplar ve yıkımlar var hocam halada artcilar devam ediyor 🥺😥

• Hepimize geçmiş olsun hocam böyle bir gece ilindefa yaşadım yattığın yatak bir ielri bir geri gitti kapılar kapanıp açıldı Trabzon/Vakfıkebir dolaptan sesler gelmeye başladı biz pek çok hissetmedik ama çok büyük kayıplar ve yıkımlar var hocam halada artcilar devam ediyor 🥺😥

Allah'ım yardim etsin Malatya da 140 binanin yıkıldığı söyleniyor şimdi

• AFAD: Malesef 76 vatandaşımız hayatını kaybetmiş, 440 vatandaşımız ise yaralı, Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza rahmet diler ailelerine baş sağlığı dilerim yararlı olan vatandaşlarımızında Rabbimden şifa dilerim.