Sohbetimiz Bol Olsun

• Resmi Gönderi

Ve anlaşılan Can gibi bir yönetici lazım .

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Özellikle beni niye etiketleyip bu 2. Sınıf sorusunu ortaya koyuyor.

2.sınıf değil, 11.sınıf tarih konusu bizzat görüyorum bu sene :)

:kralice:

• Peki hocam zaten bna pek söz düşmüyor sinan abi ve sizler nasıl uygun görürseniz saygı duyarız da sadece artık kabak tadı verdi

Serkan kardeşim söz düşmez olur mu? Tabi ki de sonuna kadar haklısın ama bizim de bir bildiğimiz var. Senin ve başka üyelerimizin her fikri bizim için çok önemli sadece şunu bilmeni isterim elimizden geldiğince daha iyisini yapmaya çalışıyoruz çalışacağız, ama bazen olmuyor çözüm üretemiyoruz. Lütfen anlayışla karşılayacağını umuyoruz.

• Resmi Gönderi

Hayırlı geceler herkese arada bakarım biraz dinlenme köşeme çekiliyorum gözüm burada .

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• 11. Sınıf Tarihteki Osmanlı konusu bu kasr i sirindi hatta

:kralice::karyagisli::kar: 2022 EFSANESİ :kar::karyagisli::kralice:

• O değilde forumda 2.yilimi da dolduruyorum ne çabuk geçiyor zaman HS ailesi o günlerden bu güne çok büyüdü inşallah daha da büyüyecek

:onay: Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow :kas:

:koşma: Chasing the Siberian Husky :bakış:

:kar::kralice::türkiye::coksoguk: :karyagisli:

• O değilde forumda 2.yilimi da dolduruyorum ne çabuk geçiyor zaman HS ailesi o günlerden bu güne çok büyüdü inşallah daha da büyüyecek

Hep beraber Semih, hep beraber. Sizin katkılarınız ve destekleriniz ile ailemiz daha da büyüyecek inşallah.

• siz beni sevmediniz ben ama her zaman o aptal kafamla sizi sevdim saydım, yıllar sonra gerçekten iyi arkadaşlarım abilerim oldu dedim. Ama yine aynı noktaya geldim. benim sığınacak hiç kimsem yok ailem bile beni sevmiyor onlar bana bakmak zorunda olduğu için bana katlanmak zorundalar hayatta kalmaya çalışan suriyeli aç çocuklardan farkım yokmuş gibi hissediyorum. Bir kere size inandım kendimede şans verdim yine olmadı.. Bunları ağlayarak yazdığımdan emin olabilirsiniz. Ben hepinizi kardeşim olarak gördüm o kadar mutluydum ki beni seven abilerim kardeşlerim oldu diye o kadar derdim olmasına rağmen bana destek olurlar dedim bir cacık olmayan aileme bin basarlar dedim ama yanılmışım. Buraya kadarmış bunu anladım

BANA BU ZAMANA KADAR YAPTIĞINIZ TEK İYİLİK BİR İNSANI NASIL SEVİLECEĞİNİ ÖĞRETTİNİZ BUNUN İÇİNDE TEŞEKKÜRLER. BANA MÜSADE

• siz beni sevmediniz ben ama her zaman o aptal kafamla sizi sevdim saydım, yıllar sonra gerçekten iyi arkadaşlarım abilerim oldu dedim. Ama yine aynı noktaya geldim. benim sığınacak hiç kimsem yok ailem bile beni sevmiyor onlar bana bakmak zorunda olduğu için bana katlanmak zorundalar hayatta kalmaya çalışan suriyeli aç çocuklardan farkım yokmuş gibi hissediyorum. Bir kere size inandım kendimede şans verdim yine olmadı.. Bunları ağlayarak yazdığımdan emin olabilirsiniz. Ben hepinizi kardeşim olarak gördüm o kadar mutluydum ki beni seven abilerim kardeşlerim oldu diye o kadar derdim olmasına rağmen bana destek olurlar dedim bir cacık olmayan aileme bin basarlar dedim ama yanılmışım. Buraya kadarmış bunu anladım

BANA BU ZAMANA KADAR YAPTIĞINIZ TEK İYİLİK BİR İNSANI NASIL SEVİLECEĞİNİ ÖĞRETTİNİZ BUNUN İÇİNDE TEŞEKKÜRLER. BANA MÜSADE

Canım kardeşim beni yanlış anladın ben öyle demek istemdim benim yüzümden gidiyorsan cidden içimde birşey kalır vicdan azabı çekerim etiketlemem hataydı ancak alay etmediğimi bir kez daha söylüyorum nbiye alay edeyim sonuçta eşitiz dimi senin bilemdiğini ben sana senin bilmediğini sen bana öğretirsin olay bu ki benim attığım şeydede öyle bir durum yok