Sohbetimiz Bol Olsun [2024 Kış Sezonu]

• abi ben ancak bizzat uzaylının kendisini görürsem ınanırım. e bugüne kadarda gören varmı? Hep uzay aracı yada ışık gibi şeyler gölmüş. Bunu yapmaktan kolay ne. Adamlarda haarp teknolojısi var kaldıki türkiyedede bu teknoloji var artık. Neyse ayrı konu onlar demek istediğim ışıktı uzay mekiğiydi yaparsın yollarsın atmosfere bu çok kolay bişey adamlar uzun yıllar sonra planladıklarını filmlerde yapıyorlar zaten. Mesela ikiz kulelerin yıkılacağı 1991 de terminatör 2 filminde tarih vererek gösterilmiş ve daha bir sürü şey. Adamlar o bize gösterdikleri uzay mekiği araçlarıyla dünyaya saldıracaklar sonrada uzaylılar saldırıyor deyip plan başlayacak.

E tabiki abi yeni nesil daha şanslı daha biliçli teknolojinin içinde doğuyorlar resmen. 25 sene önce falan van gölü canavarı vardı sabah akşam onla yatar kalkardık. Sonra nolduysa çiftleşemedi nestli tükendi herhalde (: bugün öyle bi haber yapsalar küçük çocuk bile neresiyle güler acaba :) Bu yüzden eski saçmalıklar artık çok daha az var ufo olaylarıda eskide kaldı artık ama günün birinde yine hortlaycak o ayrı konu dedimya planın bir parçası.

Boyle seyleri ulu orta yerde yazma bence :) .CIA 'in bu aralar sanal ortamda etkinligi artmis diye okudum bir yerde.

:I

• Boyle seyleri ulu orta yerde yazma bence :) .CIA 'in bu aralar sanal ortamda etkinligi artmis diye okudum bir yerde

aynen yazarken tereddütlü yazıyorum bu gibi konuları zaten. Aleyhlerinde konuşan herkezi susturma peşindeler. :bakış: İnsanlar artık sosyal medyadan daha çok bilinçlendikleri için sanal ortamada her zaman kinden daha fazla ağırlık vermiş olmalı cıa ve benzeri kuruluşlar.

• abi ben ancak bizzat uzaylının kendisini görürsem ınanırım. e bugüne kadarda gören varmı? Hep uzay aracı yada ışık gibi şeyler gölmüş. Bunu yapmaktan kolay ne. Adamlarda haarp teknolojısi var kaldıki türkiyedede bu teknoloji var artık. Neyse ayrı konu onlar demek istediğim ışıktı uzay mekiğiydi yaparsın yollarsın atmosfere bu çok kolay bişey adamlar uzun yıllar sonra planladıklarını filmlerde yapıyorlar zaten. Mesela ikiz kulelerin yıkılacağı 1991 de terminatör 2 filminde tarih vererek gösterilmiş ve daha bir sürü şey. Adamlar o bize gösterdikleri uzay mekiği araçlarıyla dünyaya saldıracaklar sonrada uzaylılar saldırıyor deyip plan başlayacak.

E tabiki abi yeni nesil daha şanslı daha biliçli teknolojinin içinde doğuyorlar resmen. 25 sene önce falan van gölü canavarı vardı sabah akşam onla yatar kalkardık. Sonra nolduysa çiftleşemedi nestli tükendi herhalde (: bugün öyle bi haber yapsalar küçük çocuk bile neresiyle güler acaba :) Bu yüzden eski saçmalıklar artık çok daha az var ufo olaylarıda eskide kaldı artık ama günün birinde yine hortlaycak o ayrı konu dedimya planın bir parçası.

Şşş :) her şey söyleme sonra Google hesabını ele geçirirse şaşırmam sevmezler böyle gözü açık insanları onlar ;)

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• Böyle bir şeyin sonucunda sahte kaset vakaları çıkmaz umarım :I

Harici İçerik twitter.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• 20220725_17_58_2088.png

Fotoğraf 15 Mayıs 2022 de uludağa çıkmıştım samsuna gelmeden 1620 rakımlı sarıalandan kesiş tepe 2486 metre.

Sarıalandada kar vardı bazı noktalarda 70 80 cm kadar parça parça şeklinde dişlenmiş kar tabi kaya tuzu gibiydi

90 lira verdik . Otellere teleferik sabit calişmıyor yine şaşmaz

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

• Şebinkarahisar Belediye Başkanı Vefat Etmiş Allah rahmet Eylesin

• İstanbul 1929 kışından bir fotoğraf. kar yağışı 55 gün sürmüş.Koca kış dedikleri bu olsa gerek...

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

pasted-from-clipboard.jpg

• herşeyi anladımda şu dünyada şu adam gibi yakışlıklısıbı ıgörmedim bradd pıt falan hikaye harbiden adamın yüzü ay gibi parlıyor sanki hz yusuf güzelliğinden almış özel yaratılmış gibi. bi filmde bir replikte şeytanı baştan çıkartacak kadar yakışıklı derdi damat ferit için. Allahın gerçekten güzellik sıfatını tarık akanda görüyoruz. kadınlardan güzel adam :) vallahi kadınlardan daha güzel :) ilginç gerçekten.. adam öldü gitti yakışıklılığ ıkaldı dillerde.

pasted-from-clipboard.jpg pasted-from-clipboard.jpg

• Resmi Gönderi

1929 da -24 girmiş olması lazımdı yanlış hatırlamıyorsam