Sohbetimiz Bol Olsun

• SameT. 2021 tahmini herşeyi anlatıyor ne tahmin etmiş ne gerçekleşmiş. Arada en az 10 derecelik sıcaklık farkı var tahminle gerçekleşen arasında. Üstelikte eylül sonu tahmini bide bu.

• Resmi Gönderi

Ben pek anlayamadım olayı, gfs öyle göstermiyor. Kesinleşmesi için modellerin mutabık olması lazım değil mi

Kesinleşti diyebilmemiz için kısa vadeye girmemiz gerekiyor önce. Şu an uzun vadede hala. Modeller bu vadeye fikir verir sadece. Sistem geliyor dedirtmez. Mutabık olsalar bile.

• Kesinleşti diyebilmemiz için kısa vadeye girmemiz gerekiyor önce. Şu an uzun vadede hala. Modeller bu vadeye fikir verir sadece. Sistem geliyor dedirtmez. Mutabık olsalar bile.

O zaman kerem Ökten üşüyeceğiz diye tweet atmasıyla büyük hata etti, risk aldı yanılma ihtimali var.

• TRT 2 de Ladri di biciclette) Bisiklet Hırsızları isimli film var. Film siyah beyaz İtalyan yapım 1948 Alt yazılı güzel film. Konusu Afiş yapıştırarak geçimini sağlayan adamın afiş yapıştırırken bisikletinin çalınmasıyla hayatı alt üst oluyor Ve çalınan biskletinin peşine düşüyyor sonrasında gelişen garip olaylar

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

• O zaman kerem Ökten üşüyeceğiz diye tweet atmasıyla büyük hata etti, risk aldı yanılma ihtimali var.

Öylemi demiş beni ana hesabımdan engellediği için ne attığını bilmiyorum

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• En son adı lazim degil twitterda bir tahminci kış bitti dedikten sonra Martın 10 günü kar yağmıştı kesin konusmak hic dogru degildir meteorolojide sahsen ben hic uygun bulmuyorum. Bu arada bir kac yıl önce agustosta bir gun 18 derecede kaldigini hatirliyorum istanbulda, serin atak gelebilir yani fakat dedigim gibi düzgün tahmin yapmak icin ay sonunu beklememiz gerekiyor. Endeksler zaten 6-7 eylulde sistem ihtimalini gostermis.