Sohbetimiz Bol Olsun

• Sinan başkan çok iyi tahmin yapıyor, ama veri paylaşımı ve detaylı anlatımı çok az yapıyor. Bu da acemi hissiyatı veriyor bana

Bence biraz bunlara ağırlık ver Sinan abi..

• Radara bakma sen :) içi boş onların . bekliyoz çiseinti şeklişnde yağıyor paso gök gürlüyopr derinlerden geliyor ses. yağsammı yağmasammı kafası :)

Yok kanki kütleler iyi bayağı yalnız bi sorun var baya hızlı ilerliyorlar.Yani çok sıkı bi sağnak olacak konumunda ama en fazla 20-25 dk.Çok hızlı ilerliyor kütleler cünkü

• Yok kanki kütleler iyi bayağı yalnız bi sorun var baya hızlı ilerliyorlar.Yani çok sıkı bi sağnak olacak konumunda ama en fazla 20-25 dk.Çok hızlı ilerliyor kütleler cünkü

umarım :) byalnız iyi şimşek çakıyor :) iyice karardı hava

Varsa Paran Cümle Alem Kulun Yoksa Paran Cehennemdir Yolun.... B)

• batı tarafı çok fena :D gelirse fena yağar simsiyah olmuş :D tam istediğim gibi

• kütleler ççok hızlı ilerliyor .

• komple kapadı bu sefer vuracak :D

• Merkeze vurdu yağış atakume. Konum ilkaddm konuma vurmadı yağış sıyırdı 4 kg yağmış

Hafif hafif yağıyor şimdi off off

• yağmur zayıfladı bu saatten sonra yağarmı bilmem konum için fiyasko oldu .5.2 kg yagış almış

Batıdan bu yana yağiş gelemedi ucu geldi öyle kaldı radara bakarsan Sel de kazın ayağı öyle değil. Işte

Yapcak birşey yok

pasted-from-clipboard.png

• yağmur zayıfladı bu saatten sonra yağarmı bilmem konum için fiyasko oldu .4.8 kg yagış almış

Batıdan bu yana yağiş gelemedi ucu geldi öyle kaldı radara bakarsan Sel de kazın ayağı öyle değil. Işte

Yapcak birşey yok

Bana bu yaz hep oldu. Ama 1 tane oraj alabildim sonunda

• Bana bu yaz hep oldu. Ama 1 tane oraj alabildim sonunda

doğrudur . Ben oraj sevdalısı değilim. Oraj hiç olmasın porblem değil yeterki yağsın. ama malesef olmadı

• Resmi Gönderi

Sinan başkan çok iyi tahmin yapıyor, ama veri paylaşımı ve detaylı anlatımı çok az yapıyor. Bu da acemi hissiyatı veriyor bana

Bence biraz bunlara ağırlık ver Sinan abi..

Düşünsene acemi adam böyle tahmin yapıyor birde usta olduğunu düşün öf verileri detayları yazdığını

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Bu arada rüzgar durumu da sağlam, sanırsam son 2-3 gün kala rüzgarın durumu kesinleşiyor. Ama kerem Ökten vadenin uzun olmasına rağmen kuvvetli rüzgarlarla üşüyeceğiz diyor, neye göre yapıyor bunu bilmediğim bir durum mu var. O yüzden mi anlamıyorum ne yapmaya çalıştığını çözemedim bir türlü.