Sohbetimiz Bol Olsun

• Hasta olan herkese geçmiş olsun Allaha şükür ben hasta olmadım bu sene baya dayanıklı çıktım umarımda olman sınav haftama şurda 1 haftadan az kaldı

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Resmi Gönderi

Cirit oyununda at kaçtı, yanımdan gecerkennnnnnn :010:

Harici İçerik youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• 14437 :hs: puanım mevcut. Acemi üyelikten usta üyeliğe geçiyorum galiba. Son 563 puan. Sadece benim katılabileceğim anket düzenleyelim (::-P

• 14437 :hs: puanım mevcut. Acemi üyelikten usta üyeliğe geçiyorum galiba. Son 563 puan. Sadece benim katılabileceğim anket düzenleyelim (::-P

Hayırlı olsun.Hayırlı sabahlar HS ailesi

• Sinan hocam herşeye selam emojisi atmaktan vazgeç yoksa seni havaların sesi ailesi olarak çarmıha gereceğiz 😂😂

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Resmi Gönderi

Sinan hocam herşeye selam emojisi atmaktan vazgeç yoksa seni havaların sesi ailesi olarak çarmıha gereceğiz 😂😂

Selam

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• İstanbul’da toplu taşımaya zam geldi.

Öğrenci abonman 140₺

Tam abonman 777₺

Tam bilet 9.90₺

Öğrenci bilet 4.83₺

Taksi ile en kısa mesafe ücreti 40₺

Toplu taşıma ve taksiler %29.10; servis ücretleri ise %19.95 zamlandı.

Tothenamadı

• Minibüs indi bindi ücreti 7₺

Tothenamadı

• Hasta olan herkese geçmiş olsun Allaha şükür ben hasta olmadım bu sene baya dayanıklı çıktım umarımda olman sınav haftama şurda 1 haftadan az kaldı

Finallere 1 hafta kala telaş sardı vallahi hocam

• umut verici gelismeler yokmu Ocakla ilgili of ya