Sohbetimiz Bol Olsun

• Korku oyunu videosu çektim mobil bir oyun abone olup beğenirseniz sevinirim. 🙃

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Resmi Gönderi

Korku oyunu videosu çektim mobil bir oyun abone olup beğenirseniz sevinirim. 🙃

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Eline emeğine sağlık Yusuf.. İzleyenler tepkilerini yorumlarını video altına yazsınlar.

Yusuf arkadaşımıza destek olalım.

• Hayırlı günler, hayırlı Cumalar abim.

Kazasız belasız yolculuklar.Tum aileler ve yakınlarını kaybedenlerin, ülkemizin başı sağolsun :(

Zor günler,zor şartlar..Allah yardım etsin ülkemize insanımıza

Foruma bi gireyim dedim maşallah deprem hariç her şey konuşulmus, vücut geliştirme de dahil. Eskiden ortam böyle değildi; gündemden bu kadar kopuk değildi Mustafa Dayı. En azından bugünlerde bölgenin havası hakkinda da yorum yazilsin. Ay ortası Kırım üzerinden sistem geliyor, kuru soğuk etkili olacak bölgede. İnsanlar çadırlarda ne yapacak? Mgm' den önce biz uyaralim insanları. Hava forumlarına düşecek birinci gorev budur. Yanlış anlama dayim bu forumda senin yerin başka sadece ufak bir eleştiri yazdım. Hayirli geceler.

:I

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Mkaymaz21 ().

• Foruma bi gireyim dedim maşallah deprem hariç her şey konuşulmus, vücut geliştirme de dahil. Eskiden ortam böyle değildi; gündemden bu kadar kopuk değildi Mustafa Dayı. En azından bugünlerde bölgenin havası hakkinda da yorum yazilsin. Ay ortası Kırım üzerinden sistem geliyor, kuru soğuk etkili olacak bölgede. İnsanlar çadırlarda ne yapacak? Mgm' den önce biz uyaralim insanları. Hava forumlarına düşecek birinci gorev budur. Yanlış anlama dayim bu forumda senin yerin başka sadece ufak bir eleştiri yazdım. Hayirli geceler.

Gerektiğince ben model konusuna yazıyorum hocam ama kimsede moral kalmadı model takibi yapacak sistem gelsede orta ve doğu Karadeniz etkili olacak afet bölgesinde ise kuru soğuk ve ayaz etkili olacak. Malesef

• Resmi Gönderi

Foruma bi gireyim dedim maşallah deprem hariç her şey konuşulmus, vücut geliştirme de dahil. Eskiden ortam böyle değildi; gündemden bu kadar kopuk değildi Mustafa Dayı. En azından bugünlerde bölgenin havası hakkinda da yorum yazilsin. Ay ortası Kırım üzerinden sistem geliyor, kuru soğuk etkili olacak bölgede. İnsanlar çadırlarda ne yapacak? Mgm' den önce biz uyaralim insanları. Hava forumlarına düşecek birinci gorev budur. Yanlış anlama dayim bu forumda senin yerin başka sadece ufak bir eleştiri yazdım. Hayirli geceler.

Hayırlı geceler.

Sağol,bende yaşlı ve hava işinden anlamayan biriyim,pek özelliğim olduğu söylenemez abim.

Biraz sende foruma bak,iyi göz at,bahsettiğin başlığa takılmışsın sanırım.

Senden de deprem konusunda güzel niyetlere, isyanlara,haberlere bakmanı yazmanı beklerim, olmadı orası bölgeye yazıver.

Kötü bir şey yazılmadı,yazılmaz da.

Gerekli hassasiyeti gösteriyoruz, acınız acımızdır diyoruz.

Deprem konusu en çok gündemimiz,en çok yorumda sanırım o konuda forumda.

Model ve veri analiz konusunda bilgiler de veriliyor.

Afet bölgelerimiz hep göz önünde yorumlarda, inşaallah soğuk gelmez, inşaallah sadece Batı etkilenir,sistem gelmesin gibi hemen hemen her mesaj sahibi bunu, bunları veya bunlara benzer yorumlar yazıyor.

Bölge konusunda haklısın, günlük bilgilendirme yazılabilir..

Tahminci, sorumlu, yetkili arkadaşlar bilgilendirme yaparlar inşaallah.

Harun el atmıştı bölgeye ama kar geliyor,var derken afet bastı geçti herşeyi unutturdu.

• Resmi Gönderi

Deprem bölgesi için zaten her gün yazı yazıyoruz siz dikkatli okumamış olabilirsiniz.

• Foruma bi gireyim dedim maşallah deprem hariç her şey konuşulmus, vücut geliştirme de dahil. Eskiden ortam böyle değildi; gündemden bu kadar kopuk değildi Mustafa Dayı. En azından bugünlerde bölgenin havası hakkinda da yorum yazilsin. Ay ortası Kırım üzerinden sistem geliyor, kuru soğuk etkili olacak bölgede. İnsanlar çadırlarda ne yapacak? Mgm' den önce biz uyaralim insanları. Hava forumlarına düşecek birinci gorev budur. Yanlış anlama dayim bu forumda senin yerin başka sadece ufak bir eleştiri yazdım. Hayirli geceler.

Ben mümkün olduğunca deprem bölgesi hakkında yazıyorum hocam.

• Vücut geliştirme konuşmamız depremi önemsemediğimiz ve üzülmediğimiz anlamına gelmez. Elimden gelen maddi ve giyim yardımını yaptım dualarımı ettim ediyorum ve güzel haberleri bekliyoruz. Hayat öyle de olsa böyle de olsa devam ediyor…

• Selamünaleyküm hayırlı günleriniz olsun inşALLAH

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Arnavutluk’ta Türkiye’deki depremler nedeniyle 1 günlük ulusal yas ilan edildi.

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...