Sohbetimiz Bol Olsun

• 60 hz iphone ile kaç fps ile dolaşacağını düşünüyorsun en fazla? emin ol elimdeki telefon iphone 13 ten daha hızlıdır çünkü 120 hz ekran yenileme hızı var telefonumda.

şuan denedim 30 tane uygulama açtım telefonda tek bir kasma olmadı bu benim için yeterli :)

• O zaman iphone in daha iyi olup olmadığı kanıt niteliğinde değil tercih anlamında bir şey.

Umarım bir gün herhangi bir iPhone kullanırsın o zaman anlayacaksın (opsiyonel) 😅

Tothenamadı

• şuan denedim 30 tane uygulama açtım telefonda tek bir kasma olmadı bu benim için yeterli :)

Daha önce 90 ya da 120 hz telefon kullanmamışsan gözüne hızlı gelebiliyor. 60 hz iphonenin 120 hz telefondan daha hızlı olması imkansız.

• Herkes senin gibi düşünmez şahsen ben 60 hz ekranla sosyal medyada dolaşmaktan zevk almam rahatsız olurum kasmadan.

Neden kassın telefon 60hz diye çok saçma söylediğin şey şuan dostum açıkçası

:kralice:

• Yusuf sürekli söylediğin 2 özellikte çok kısıtlı bi kesim için önemli, 120hz ekran ve 15 dakikada şarj olması. Onun dışında İOS işletim sistemide kullanılan işlemcilerde androidden daha iyi bunu aldığı puanlar gösteriyor zaten

Tothenamadı

• Neden kassın telefon 60hz diye çok saçma söylediğin şey şuan dostum açıkçası

Kasmak derken hani pubg oynarsın ani donmalar olmaz ama 30 fps alırsın ya ekran yenileme hızı da benzer şey donma takılmadan bahsetmiyorum yanii.

• Daha önce 90 ya da 120 hz telefon kullanmamışsan gözüne hızlı gelebiliyor. 60 hz iphonenin 120 hz telefondan daha hızlı olması imkansız.

dostum 90 ya da 120sinde değilim 60hz de yeterli işimi görüyor ve iphone'un tasarımını beğeniyorum ayrıca uzun ömürlü 5 yılda 13ü kullanırım 18 19una geçerim çıktığında.

• Kasmak derken hani pubg oynarsın ani donmalar olmaz ama 30 fps alırsın ya ekran yenileme hızı da benzer şey donma takılmadan bahsetmiyorum yanii.

Tamam işte ben de diyorum ki bu oyuncu monitörü değil ki hz değerine bu kadar takılalım. İşlemcisini, kamerasını her şeyini karşılaştırırken sen hz değerinden bahsediyorsun hala çok ilginç

• dostum 90 ya da 120sinde değilim 60hz de yeterli işimi görüyor ve iphone'ın tasarımını beğeniyorum ayrıca uzun ömürlü 5 yılda 13ü kullanırım 18 19una geçerim çıktığında.

Senin işini görürde fiyatını hak etmez yinede. Sizin kişisel tercihinize göre iphone masum olamaz delil niteliğinde fiyatına göre kötü özellikler koyuyor yalan deyin hadi

• Senin işini görürde fiyatını hak etmez yinede. Sizin kişisel tercihinize göre iphone masum olamaz delil niteliğinde fiyatına göre kötü özellikler koyuyor yalan deyin hadi

Yalan

• Senin işini görürde fiyatını hak etmez yinede. Sizin kişisel tercihinize göre iphone masum olamaz delil niteliğinde fiyatına göre kötü özellikler koyuyor yalan deyin hadi

Yalan maalesef, boşuna dil dökmüşüz mesajlarımızı okumuyorsun bile muhtemelen 😅

Tothenamadı