Ocak Ayına Genel Bakış

• hocam peki aralik 2.yarısı gibi soğuk tarafta mı olacağız yoksa sıcak tarafta mı sanırım siz yine -10un altına inmeyen soğukları kastettiniz

• Resmi Gönderi

Arkadaşlar neden birbirimizin tahminlerine saygı duyamıyoruz anlamıyorum şimdi Sarp Özdoğan kardesşimin yaptığı tahmine inanmıyorsan oku geç (bu arada daha yanıldığını görmedim 2 senedir takip ederim ) adam bilimsel anlatsa bişe anlamıyoruz diyorsunuz sade anlatsa olumsuz sun diyorsunuz gerçekten ilginç

• Beni engelleyerek tutarsız,dikkatsiz ve mantıksızca tahminlerimi okumaktan kurtulabilirsiniz 😊

Engellenecek bir durum yok ben sadece kendi düşüncemi yazdım,tahminlerinize saygı duyuyorum. Bir sürü insan sizi takip ediyor burda sadece yorumlamanız biraz farklı dedim umarım yazdığım şey farklı anlaşılmamıştır. Ben burda kimseyi ezme gibi bir durum söz konusu olamaz haddime değil. Eleştirimi yapar geçerim. Model yorumlamasını bilmem öyle bir bilgi sahibi de değilim, hobi olarak takip ediyorum. Konu sahibi olanlardan en azından bir şeyler öğrenmek için burdayım. Bazıları farklı yerlere çekmesin.. Kimseyi de ben yorumlama bilmiyorum diye de laf ettirmem. Saygısızlık bu tamamen. Kimse kimseden üstün değil sonuçta. Eleştiri yapmak kötü bir şey değil buna hakkım var ve senin açından da kötü değil bizler eleştiri yaptıkça sen daha çok ilerliyeceksin aksini düşünme bence ve kimse düşünmesin. Bu işi yapıyorsanız her eleştiriye açık olun iyimser yaklaşın.

• Sarp bey kişi bitireli çok oldu zaten benim gibi yap ilker bey ani yasa 1 ay sonrasını kimse bilemez ama Sarp beyde tahmin yapıyo sonuçta kesin olur yada olmaz diyemeyiz sadece tahminine saygı duy ani yasa bence

• Engellenecek bir durum yok ben sadece kendi düşüncemi yazdım,tahminlerinize saygı duyuyorum. Bir sürü insan sizi takip ediyor burda sadece yorumlamanız biraz farklı dedim umarım yazdığım şey farklı anlaşılmamıştır. Ben burda kimseyi ezme gibi bir durum söz konusu olamaz haddime değil. Eleştirimi yapar geçerim. Model yorumlamasını bilmem öyle bir bilgi sahibi de değilim, hobi olarak takip ediyorum. Konu sahibi olanlardan en azından bir şeyler öğrenmek için burdayım. Bazıları farklı yerlere çekmesin.. Kimseyi de ben yorumlama bilmiyorum diye de laf ettirmem. Saygısızlık bu tamamen. Kimse kimseden üstün değil sonuçta. Eleştiri yapmak kötü bir şey değil buna hakkım var ve senin açından da kötü değil bizler eleştiri yaptıkça sen daha çok ilerliyeceksin aksini düşünme bence ve kimse düşünmesin. Bu işi yapıyorsanız her eleştiriye açık olun iyimser yaklaşın.

Hobiyle ilgilenmediğinizi , sadece takip ettiğinizi söylüyorsunuz. Bilginiz olmayan bir konuda neye göre eleştiriyorsunuz peki beni ? Yaptığınız eleştiri de mantıksız olmam , doğruyu aktarmamam ve tutarsız olmam.. size göre kar dışında hiç bir konuyla ilgilenmem gerek bu ithamları işitmemek için.

• Sarp bey inş tahminiz tutar yoksa çok linç yersin burda çok iddalisiniz

• Sarp bey inş tahminiz tutar yoksa çok linç yersin burda çok iddalisiniz

Bu işin doğasında yanılmak ta var. İddialı değilim. Herkes gibi fikrimi beyan ediyorum bilim doğrultusunda. Şimdi 2.yarısı soğuk olabilir dedim ama İlk yarısına ılık dedim diye tepki alıyorum. Ben iddialıysam gerçekten iddialı olan şahıslar ne oluyor bilemiyorum.

• Bu işin doğasında yanılmak ta var. İddialı değilim. Herkes gibi fikrimi beyan ediyorum bilim doğrultusunda. Şimdi 2.yarısı soğuk olabilir dedim ama İlk yarısına ılık dedim diye tepki alıyorum. Ben iddialıysam gerçekten iddialı olan şahıslar ne oluyor bilemiyorum.

Ben sizin emeginizede ugrasinizada saygı duyuyorum sizinkide sonuçta tahmin ben anlık bakıp anlık yasiyom

• Sade ve anlaşılır olsun diye veri analizi ile tahmini ayrı ayrı paylaşayım dedim. Meteorolojik terimlerden şikayetçiydiniz.

Şimdi de fikrimden yana şikayet geliyor. Gerçekten belli bir kitle (herkes değil elbet) çok toxicleşti bu forumda. Her ne kadar beyan etsem de yöneticilere benden taraf olunmadı şimdiye kadar.

Gerçekten soğutuyorsunuz. Ne yazsam ne tepki alırım diye düşünmek istemiyorum. Ben de hobiciyim. Herhangi bir zorunluluğum yok. Zevk aldığım için uğraşıyorum bu alanla. Sıkılmaya başladım bu toxic kitle yüzünden.

• Resmi Gönderi

Gerçekten belli bir kitle (herkes değil elbet) çok toxicleşti bu forumda. Her ne kadar beyan etsem de yöneticilere benden taraf olunmadı şimdiye kadar.

Her zaman yanındayız , anlayış ve ısrarla..

Sadece sana yazılanlara biz cevap yazarsak seni pasifize etmiş gibi oluruz diye her mesajda araya girmemeye çalışıyoruz.

Her tahminci istediğini, gördüğünü yazacaktır iki iki dört ....

Sen gelmez dediğinde gelmeyecek,veya ben geliyor dediğimde gelecek değildir.

Bu hava işi biraz değil fazlaca çetrefillidir.

Herkese,yazilanlara saygı duyuyoruz ama belli kural kaideler çerçevesinde.

Not: Eleştiri başka linç veya linç girişimi başkadır.

Ağzımızın tadını bozmadan devam edelim.yazilanlari da iyi okuyalım..

Şimdiye kadar yazdıkları doğru olan birinin son yazdığına bakın, önceki yazdıklarına da bakın.

• Bu işin doğasında yanılmak ta var. İddialı değilim. Herkes gibi fikrimi beyan ediyorum bilim doğrultusunda. Şimdi 2.yarısı soğuk olabilir dedim ama İlk yarısına ılık dedim diye tepki alıyorum. Ben iddialıysam gerçekten iddialı olan şahıslar ne oluyor bilemiyorum.

Hobiyle ilgilenmediğinizi , sadece takip ettiğinizi söylüyorsunuz. Bilginiz olmayan bir konuda neye göre eleştiriyorsunuz peki beni ? Yaptığınız eleştiri de mantıksız olmam , doğruyu aktarmamam ve tutarsız olmam.. size göre kar dışında hiç bir konuyla ilgilenmem gerek bu ithamları işitmemek için.

Siz daha okuduğunuzu anlamıyorsunuz ki ben hobi olarak ilgileniyorum dedim. Siz hobiyle ilgilenmediğimi söylüyorsunuz, ilginç. Ben daha fazla uzatmak gerçekçten istemiyorum. Ne kadar iyimser yaklaşsamda sizinle uzlaşılmaz. Madem tahmin yapıyorsunuz eleştiriye de açık olun. Ne işinize karışırım ne de sorgularım ne dedim ne yazdım konu nerelere gidiyor şaka gibi gerçekçten. Ben diğer arkadaşlar gibi de tahmin yaparsınız yanılırsınız gelip sizi karalamam sonuçta sizde adı üstünde "tahmin" yapıyorsunuz gayet normal, olacak diye bir kaide yok. Benim tek eleştirdiğim nokta, daha bir haftanın bile durumu belli olmayıp değişen veriler doğrultusunda, Ocak ayının kötü geçeceğine dair net konuşmanız ne derece sağlıklı ? Biraz bunun öz eleştirisini yapın yoksa ben burda işinize karışmıyorum, tahminlerinize saygı duyuyorum olursa olur olmazsa da öyle gelip linçlemem işim olmaz bu tarz hareketler ters bana.

• Resmi Gönderi

Ocak ayının kötü geçeceğine dair net konuşmanız ne derece sağlıklı ?

Bu işin doğasında yanılmak ta var. İddialı değilim. Herkes gibi fikrimi beyan ediyorum bilim doğrultusunda. Şimdi 2.yarısı soğuk olabilir dedim ama İlk yarısına ılık dedim diye tepki alıyorum

• Abi baştan öyle bize yazarak acıklayabilirdi tahminini ben sadece net konuşmasını eleştirdim. Uzatmak istemiyorum daha fazla gerek yok çünkü. Hobi olarak ben takip ediyorum. Kendisine tahminlerinde başarılar diliyorum, saygı duyuyorum. ☺️

• Resmi Gönderi

Abi baştan öyle bize yazarak acıklayabilirdi tahminini ben sadece net konuşmasını eleştirdim. Uzatmak istemiyorum daha fazla gerek yok çünkü. Hobi olarak ben takip ediyorum. Kendisine tahminlerinde başarılar diliyorum, saygı duyuyorum. ☺️

Bizlerde sana ve Herkese saygı duyuyoruz..O ilk yazılanı da okursak iyi bakarsak bu yazdıklarıyla aynı Yaso..

Senle alakalı değil sadece genel bir açıklama diyelim..

Yazılanları iyi okuyalım arkadaşlar.

Buradan dönerek ilk yazılanlara veya Ocak vsvs her neyse bakarak bir göz atalım derim.