Ocak Ayına Genel Bakış

• // Özet // = Ocak ayının ilk yarısı ülkemize etkili sistem ihtimali bir hayli düşük. Ocak 20'sinden sonra bir hareketlilik görünüyor fakat abartılacak bir durum yok. Ocak ayında efsane potansiyelli bir sistem beklentim yok. Batı bölgeler şimdilik 1-0 önde gibi duruyor.

Detayları vade yakınlaştıkça bu başlıktan aktaracağım.

• Aralık 20 sinden sonrası sistemler birbirini kovalıyor hayırlısı inşallah bol bol yağış alalım soğuk görelim kar görelim o soğukta gece kar eşliğinde ailecek :çay: içip kestane yiyelim Sabaha kadar radar takibi yapalım o günler geldi çok şükür hadi inşallah

...

• Yemin ederim varya felaket tellalı gibisin ya ağızından hiç iyi şeyler çıkmıyor ya hep kötü. :düşünceli:

Size göre iyi olmayan bir başkasına göre iyi olabilir. Ben gördüğümü hesap ettiğimi aktarırım mümkün olan en doğru şekilde. Gerisi atmosfere kalmış :)

• Resmi Gönderi

Yemin ederim varya felaket tellalı gibisin ya ağızından hiç iyi şeyler çıkmıyor ya hep kötü. :düşünceli:

Sadece olumlu, ılımlı yaklaşmış Çağrı..Olumsuz değil bence,az anlayış gösterelim , emek verilen ve açılan kkonulara değer verelim

• // Özet // = Ocak ayının ilk yarısı ülkemize etkili sistem ihtimali bir hayli düşük. Ocak 20'sinden sonra bir hareketlilik görünüyor fakat abartılacak bir durum yok. Ocak ayında efsane potansiyelli bir sistem beklentim yok. Batı bölgeler şimdilik 1-0 önde gibi duruyor.

Detayları vade yakınlaştıkça bu başlıktan aktaracağım.

Yanlış anlamadıysam Aralık'ın ilk yarısı sistem beklentin vardı ve yanıldın...Bu güneşli günlerde özeleştiri yapıyor musun ? Umarım karlı ve soğuk geçen Ocak ayı günlerinde sıcacık tahmininde yanılır ve biraz da özeleştiri yaparsın,unutma tahmini herkes yapar ama özeleştiriyi bazıları yapar...

• Yanlış anlamadıysam Aralık'ın ilk yarısı sistem beklentin vardı ve yanıldın...Bu güneşli günlerde özeleştiri yapıyor musun ? Umarım karlı ve soğuk geçen Ocak ayı günlerinde sıcacık tahmininde yanılır ve biraz da özeleştiri yaparsın,unutma tahmini herkes yapar ama özeleştiriyi bazıları yapar...

Araştırmadan eleştiri yapmayın. Kasımın 15 inden söylemişiz bu güneşli havaların olacağını.

• yani yaklaşımınız çok farklı tahmin yaparken de biraz tutarlı, dikkatli mantıklı açıklamalar yapmanızı tavsiye ederim 🤗 İyi çalışmalar

Beni engelleyerek tutarsız,dikkatsiz ve mantıksızca tahminlerimi okumaktan kurtulabilirsiniz 😊

• Cidden meteoroloji forumunda bulunma sebebiniz "kar geliyor" haberi almak içinse beni engelleyebilirsiniz. Ben 3 5 takipçi uğruna insanların umutlarını tacir edemem kusura bakmayın. Şimdiye kadar ne dediysek gerçekleşti. İnşallah yanılırım tabii sizin tabirinizle :)

• dg6x4v8.jpg

Araştırmadan eleştiri yapmayın. Kasımın 15 inden söylemişiz bu güneşli havaların olacağını.

Kaf Dağı'nın zirvesindeki size mutluluklar diliyorum o zaman.Fakat size yanıldığınızı bir kez daha hatırlatacağım en azından atmosfer bana o güveni veriyor. ( Usta tahmincilerin sağlam verilere dayanan iyimser görüşlerini baz alıyorum.)

• Kaf Dağı'nın zirvesindeki size mutluluklar diliyorum o zaman.Fakat size yanıldığınızı bir kez daha hatırlatacağım en azından atmosfer bana o güveni veriyor. ( Usta tahmincilerin sağlam verilere dayanan iyimser görüşlerini baz alıyorum.)

Ben tırışkadan tahminciyim. Usta dediğin o tahminclere benden çok selam söyle. Tabii iletişime geçebilirsen :)

• Resmi Gönderi

Ben tırışkadan tahminciyim. Usta dediğin o tahminclere benden çok selam söyle. Tabii iletişime geçebilirsen :)

Eminim çoğu veriyi gördüklerinde yorumlayamazlar sizin gibi 🙂

• Resmi Gönderi

Size göre iyi olmayan bir başkasına göre iyi olabilir. Ben gördüğümü hesap ettiğimi aktarırım mümkün olan en doğru şekilde. Gerisi atmosfere kalmış :)

• Ben tırışkadan tahminciyim. Usta dediğin o tahminclere benden çok selam söyle. Tabii iletişime geçebilirsen :)

Eleştiriye açık olun bence,faydasını görürsünüz :)
    İletişim konusuna gelince benim bu forum dışında da bir hayatım var ve istediğim herkesle iletişime geçebiliyorum.En azından hatırı sayılır bir üniversitede lisans ve lisansüstü iletişim dersleri alan biri olarak hiç zorlanmıyorum bu konuda.Eğer biriyle iletişim kuramıyorsam bu benim değil karşı tarafın sorunudur,arz ederim :)

• Eleştiriye açık olun bence,faydasını görürsünüz :)
    İletişim konusuna gelince benim bu forum dışında da bir hayatım var ve istediğim herkesle iletişime geçebiliyorum.En azından hatırı sayılır bir üniversitede lisans ve lisansüstü iletişim dersleri alan biri olarak hiç zorlanmıyorum bu konuda.Eğer biriyle iletişim kuramıyorsam bu benim değil karşı tarafın sorunudur,arz ederim :)

Başarılar :)