Ocak Ayına Genel Bakış

• 27

// Özet // = Ocak ayının ilk yarısı ülkemize etkili sistem ihtimali bir hayli düşük. Ocak 20'sinden sonra bir hareketlilik görünüyor fakat abartılacak bir durum yok. Ocak ayında efsane potansiyelli bir sistem beklentim yok. Batı bölgeler şimdilik 1-0 önde gibi duruyor.

Detayları vade yakınlaştıkça bu başlıktan aktaracağım.

Aynen arkasındayım bu tahminin. Değişen bir durum yok

• Ocak 20 kadar sistem alamazsak Şubat kalır elde sonrası bahar bu aylar cepten yer geriye telafisi yok inşallah İlk hafta dolu dolu gelir.

:kas:

• Resmi Gönderi

Bi kere de iyi bir şey syle yav bir kere

Barajların son durumu iyimidir sence .

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Barajların son durumu iyimidir sence .

Ne allaka hocam adam kurak ve sıcak ocak şubat bekliyor daha bir 5 gün önce alacağımız sistemi gördünüz ne halle geldi nasıl oluyorda bu kadar emin konuşuyor hadi neyse sıcaklık belki tutar yağışı nasil tuturuyorsun

• // Özet // = Ocak ayının ilk yarısı ülkemize etkili sistem ihtimali bir hayli düşük. Ocak 20'sinden sonra bir hareketlilik görünüyor fakat abartılacak bir durum yok. Ocak ayında efsane potansiyelli bir sistem beklentim yok. Batı bölgeler şimdilik 1-0 önde gibi duruyor.

Detayları vade yakınlaştıkça bu başlıktan aktaracağım.

Bünyamin Sürmeli'nin tahminine "kısmen" katılıyorum. 2 hafta önce de belirtmiştim bunu tekrar belirtmek istiyorum.

Ocak son 10 gününe kadar ülkemizde "KIYILAR" için saf kar yapabilecek bir sistem beklemiyorum. Bir ihtimal Ocak son 10 günü etkili sistem alabiliriz lakin kesin değil. Vade yaklaştıkça detaya gireriz..

• Bünyamin Sürmeli'nin tahminine "kısmen" katılıyorum. 2 hafta önce de belirtmiştim bunu tekrar belirtmek istiyorum.

Ocak son 10 gününe kadar ülkemizde "KIYILAR" için saf kar yapabilecek bir sistem beklemiyorum. Bir ihtimal Ocak son 10 günü etkili sistem alabiliriz lakin kesin değil. Vade yaklaştıkça detaya gireriz..

Sinan abi konu açtı Ocak sonu efsane için var diyor sen belli değil diyosun nasıl oluyor bu hocam

• Sinan abi konu açtı Ocak sonu efsane için var diyor sen belli değil diyosun nasıl oluyor bu hocam

herkesin tahmini farklıdır hesaplamaları olsun falan herkese saygı göstermeliyiz burak hocamızda 6 7 ocak sistemini işaret etti sistem gözüktüydü geçen ama şuan erimiş hayırlısı olsun diyelim :)

...

• Sinan abi konu açtı Ocak sonu efsane için var diyor sen belli değil diyosun nasıl oluyor bu hocam

Adam zaten ocak son 10 günü etkili sistem olabilir demiş ama garantisi yok demiş Erdal. yok hiç olmayacak dememiş