Kış Basliyor

• Virüs, iş yogunlugu vs. Bu sene belimizi büktü. O yüzden eskisi gibi vakit ayiramiyorum. Eski heyecanimda yok. Bu sene son benim için forum işleri onuda belirteyim. Bir şeyi zorla uzun süre yapamazsin.

• Resmi Gönderi

Virüs, iş yogunlugu vs. Bu sene belimizi büktü. O yüzden eskisi gibi vakit ayiramiyorum. Eski heyecanimda yok. Bu sene son benim için forum işleri onuda belirteyim. Bir şeyi zorla uzun süre yapamazsin.

hocam bu iş Amiyane tabir ile sigaraya benzer. Bıraktım sanırsınız ama sadece ara vermiş olursunuz. Heves olarak hepimiz aynı durumdayız sanırım kimimiz yakınını kimimiz kendini kaybetti şu süreçte , sağlık ile yatıp sağlık ile kalktık her gün ama inşallah daha güzel günler gelecek ve her mevsimi tadında yaşayacağız ben buna inanıyorum ve yine baharda gezip kışın kar topu oynayıp yazın denize rahatça maskesiz dezenfektansız gireriz inşallah hocam yeter ki sizler bizler ile olun hevesinizi kaybetmeyin

• Semih merheba Yeni kayıt oldum , Ocak sonu Subat ilk 15 günü baya haraketli ama 2020 mi olur bir 2017 mi çıkar bu olasılık var mı senin tahminlerin nediyor ?

• Semih merheba Yeni kayıt oldum , Ocak sonu Subat ilk 15 günü baya haraketli ama 2020 mi olur bir 2017 mi çıkar bu olasılık var mı senin tahminlerin nediyor ?

Şubat'ta 2012 benzeri birşeyler olacak gibi.

• Virüs, iş yogunlugu vs. Bu sene belimizi büktü. O yüzden eskisi gibi vakit ayiramiyorum. Eski heyecanimda yok. Bu sene son benim için forum işleri onuda belirteyim. Bir şeyi zorla uzun süre yapamazsin.

Semih hocam nadir de olsa önümüzdeki yıllarda da tahminlerinizi görmek isteriz. En azından önemli potansiyeli olan sistemlerden önce yazabilirseniz çok seviniriz.

• Semih sen strotosfer ısınması bekliyormusun oysa bir cok yabanci forum vortex kuvvetli oldugunu bize bunun etkilerini yaşayıp görüceğiz umarım supriz olurda Ocak sonu Subat 15 günü bol karlı olur

• Semih sen strotosfer ısınması bekliyormusun oysa bir cok yabanci forum vortex kuvvetli oldugunu bize bunun etkilerini yaşayıp görüceğiz umarım supriz olurda Ocak sonu Subat 15 günü bol karlı olur

Hayır. Sene başında soylemistim.bu sene ssw yok olsada Şubat 2.haftasindan sonra olur ki buda bize yaramaz. Etkisi Mart ayında olur. Şubat daha iyi geçecek.

• O zaman Mart'ta iyi geçer. Zira ilkbahar serin ve yağışlı geçeceğe benziyor.

• Z.burnu Bakırköy Üsküdar sahillerde dahil olmak üzere 18 inde örtüye hazır olsun.

Ecmwf akşam güncellemesi 20si sonrası için çok bozdu üstad. Senin yorumun nedir?

• Z.burnu Bakırköy Üsküdar sahillerde dahil olmak üzere 18 inde örtüye hazır olsun.

Hocam CFS modeli 85 saat de olmasına rağmen yani 18.19 sistemini daha da kuvvetlendir di CFS hayel dünyasında mı

Yoksa gerçekten Doğru yolda mı 🤔🤔

• Hocam 23 ocağı soylemiştiniz tarih olarak o sistemde beklentiniz nedir