6-7 OCAK SOĞUK ATAK 2

• Gerekirse daha konu açmam korkup kaçıyor.Ayın 7 si sistemi nokta atışı tarih olup sistemi ufak ayrıntılarla kaçırdık.Temiz örtü yapabilecek sistemdi geçmiş olsun

• Resmi Gönderi

Gerekirse daha konu açmam korkup kaçıyor.Ayın 7 si sistemi nokta atışı tarih olup sistemi ufak ayrıntılarla kaçırdık.Temiz örtü yapabilecek sistemdi geçmiş olsun

Canınız sağolsun hocam sonuçta atmosfer kaotik siz yine tahminlerinizden mahrum bırakmayın bizleri tahmin sizden takdir Allah’tan

• Bence de tahminlerinize devam edin hocam.! Biz şahitiz sizin dediğiniz tarihlerde neleri teğet geçtiğimizi. N'apalım...Kader utansın:)

• Hocam gerekirse hep beraber veya teke tek değerlendiririz hataları. Sonuçta bu işin doğasında yanılmak var. Her yanlışımız tecrühe kazandırır bize. Keşke size gelen tepkiler bana da gelse. En azından insanlar normal karşılıyor :/

• Gerekirse daha konu açmam korkup kaçıyor.Ayın 7 si sistemi nokta atışı tarih olup sistemi ufak ayrıntılarla kaçırdık.Temiz örtü yapabilecek sistemdi geçmiş olsun

Hocam gelmezse uğurlar olsun ne diyelim nasip değilmiş. Siz tahminlerinize devam edin yine :)

• Hocam gerekirse hep beraber veya teke tek değerlendiririz hataları. Sonuçta bu işin doğasında yanılmak var. Her yanlışımız tecrühe kazandırır bize. Keşke size gelen tepkiler bana da gelse. En azından insanlar normal karşılıyor :/

Hocam burada kar manyakları var bu zamana kadar ben çok manyak ile uğraştım biz de bu işin manyağıyız o yüzden kızsakta insanları anlamak lazım.Bu iş heves işi insanlar da bunu bilmesi lazım burada birkaç kelam yazıyoruz karşılıksız herşey…

Neyse gelelim 2021-2022 kışına..Bu paternleri çok ararız lehimize giderken kıl payı kaçırırsak yarın oturur avrupaya akan soğukları izlemeye devam ederiz.Bazı şeyleri artık kabul etmek lazım ciddi ısınmaya gidiyor Dünya.

Her ülkenin kendine özgü coğrafi konumu vardır ancak avrupa da özellikle italya ve Türkiye de tahminci olmak kolay değil.Etrafı denizlerle çevrili Yarımada Ülkelerine tahmin yapıyoruz bırakın da yanılma payımız olsun :)

• Hocam önümüzdeki maçlara bakalım.Yeni tarih ne zaman 16-18 Ocak diyebilirmiyiz?

• Ufak ayrıntıyla kuzeye armağan ettik soğukları malesef…Konu kapandı

• Resmi Gönderi

Gelelim buraya yazacaklarımıza öncelikle cografyaciburak Hocam Tebrik ederim sizi detaylarla takip ettim sizi ve konuyu hocam sistem sizi ve bizleri de olduğu gibi heyecanlandırıyor siz nokta atışına gittiniz fakat ileri tarihlere sarkacak onu hesap etmediniz yani sistemi bildiniz .

inşaALLAH bu konuda sistem için değerlendirmelerinizi bekliyoruz tüm forum olarak .

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Teşekkürler hocam , ull sistemi için takibi bırakn demiştim 2 gün önce modeller tutturamayacak ull yi hemen hemen her yere verdiler kimse öngöremiyor bana sorarsan orta karadenizden inecek

• Bu arada ull sisteminin deniz görmemesi lazım zaten kara da güç kazanan bir oluşum olup denize denk gelmesi gücünü azaltır açıkcası orta karadeniz ve doğu karadenizden inmesi yurt genelinde memnun etmez