Mart 10 / 17 Sistemi

• Resmi Gönderi

Köylüyü hava koşullarıda epey zorlayacak gibi. Şuan 5-7 cm kar var geceki sürpriz yağış ile birlikte şuanda yağmaya devam ediyor.

Yağan Kar İçin Maşallah diyorum Biraz zorluk Olabilir Topraklarımız İyi Gelir Bu Havalar

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• iyi yagdi sinan ustat bu sene yuzumuz guldu onceki senelere nazaran. barajlar icinde daha nisan yagmurlari gelmeden simdiden guzel seviyelerdedir

Orta ve Doğu Karadeniz olarak sistemleri hep sınırdan aldık şu anda bile kar yağması için bekliyoruz kesmek biz de güzel bir sistem alabilseydik ama nasip olmadı 18 sisteminden bir umudum var ama bilmiyorum

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Resmi Gönderi

Önümüzdeki Sistemi Bu Başlıktan Devam Ediyoruz Bu Sefer Daha Dikkatli Olmalıyız

• Umarım bu sefer kar alıcaksak siklonik kar yağışı alırız bol bol

• Resmi Gönderi

Orta ve Doğu Karadeniz olarak sistemleri hep sınırdan aldık şu anda bile kar yağması için bekliyoruz kesmek biz de güzel bir sistem alabilseydik ama nasip olmadı 18 sisteminden bir umudum var ama bilmiyorum

arda bu sistemde de bir ege de bir durum var lakin sabah sinan hocanin paylasiminda gordum fakat inceleme firsatim olmadi. bu tur ekstrem durumlar karadenizin izobar dizlimini her zaman bozar. lakin hic bakamadim daha. he karadaeniz kar alirmi alir fakat aliskin oldugumuz tepe noktasi yuksek derin deklerin olusumuna ve akmasini engeller karadeniz sabit izobar ister surekli pompalarmi demir ona evet denebilir. ardi arkasi kesilmez ama bu vortekx olaylari gun icinde izobarlari surekli bozdugu icin karadenizin sevdigi devamlilik ilkesine pek uymuyor. yoksa ver izobari karadenize sabit 365 gun hic durmadan yagsin :) bu arada sinan ustanin sayfasina yazdimda gerce baskanin sayfasi bizim sayfamiz affina siginaraktan yanlisim var ise bende dogrusunu ogrenmek isterim

• arda bu sistemde de bir ege de bir durum var lakin sabah sinan hocanin paylasiminda gordum fakat inceleme firsatim olmadi. bu tur ekstrem durumlar karadenizin izobar dizlimini her zaman bozar. lakin hic bakamadim daha. he karadaeniz kar alirmi alir fakat aliskin oldugumuz tepe noktasi yuksek derin deklerin olusumuna ve akmasini engeller karadeniz sabit izobar ister surekli pompalarmi demir ona evet denebilir. ardi arkasi kesilmez ama bu vortekx olaylari gun icinde izobarlari surekli bozdugu icin karadenizin sevdigi devamlilik ilkesine pek uymuyor. yoksa ver izobari karadenize sabit 365 gun hic durmadan yagsin :) bu arada sinan ustanin sayfasina yazdimda gerce baskanin sayfasi bizim sayfamiz affina siginaraktan yanlisim var ise bende dogrusunu ogrenmek isterim

Bilgiler için teşekkürler abim

Benim üzüldüğüm şey de o zaten bir tarafta efsane kar yağışları olurken biz maksimum 5 cm kar aldık abim

Çok da kafama takmıyorum artık zaten

HEDEF HAVA HARP OKULU ✈

• Resmi Gönderi

EFSANE - SEMİH SİSTEMİ

Bir Başlık Böylemi Denk Gelir ?

MART 10 / 17 EFSANE - SEMİH SİSTEMİ !!

10 MART EFSANE - SEMİH SİSTEMİ Bitişine 17 MART itibaren devam ediyoruz .

Kış Bitmez Öyle Heveslenmeyin Derim .

Tutucu Kar Almaya Devam Ediyoruz ...

• Sinan baskan Hatay icin son olarak kar ihtimali varmi.bu gelecek olan sistemlerde bende kararsizim, mart ayi oldugu icin heran hersey olabilir...

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen jubayl ().

• Resmi Gönderi

Bu hafta sonu sıkı tedbirler olmazsa İstanbul da trafikte sorun yaşanabilir .

• Resmi Gönderi

Sinan baskan Hatay icin son olarak kar ihtimali varmi bu gelecek olan sistemlerde

Sahutt daha iyi bilir Bölgeye hakim olan arkadaşımız bana göre Çok Zor Gibi Sınırda olabilir

• Resmi Gönderi

Bu Akşam Ülke Geneli için Son Değerlendirmeleri Yazarım Ayrım yok 7 Bölge

• Sinan hocam iç ege kurak gidiyor kar anlamında beklentiniz nedir