18-22 Mart Değerlendirme ve Açıklama

• DEK (Deniz etkili kar) koşulları muazzam. Poyraz etkisi ile deli gibi nem taşınacak Karadeniz'den. Skew-t e göre DEK'ler parça parça değil , oluk oluk akacak istanbula.

Kıyılarda yağış durduğu an erime kaçınılmaz olacak. Fakat bant yakalayan yerler çok sağlam kar örtüsü alır..

Açıklama:

Mart ayı itibari ile forum yazarlığımı bırakacağımı açıklamıştım. Fakat sabırsızlanıp bi çıkıp sonra geri gelmek durumunda kaldım.. şimdi ise verdiğim sözü "Gerçekten" tutma vaktim geldi sanırım.

Ayrılma sebebim bu forumda yazılarımın etkileşimi çok düşük nedenini bilmediğim bir sebepten , Elimden geldiğince bu bilime merak eden herkese destek oldum bilgi konusunda. Çok kullanılmayan bilinmeyen verileri özellikle kullanmaya çalıştım ki amatör meteoroloji camiasında bu veriler de tanınabilsin , herkes tarafından yorumlanabilsin. Özelden makale, kitap ,veri ,analog isteyen hiç kimseyi de kırmadım paylaştım. Terimsel ve ağır dil içeren yazılardan şikayetçi olunuyordu ..Bunu da %90 çözdük. Ama olmayınca olmuyor demek ki.

Bende bu yüzden tahminlerime ve yazılarıma şahsi twitter hesabimdan devam edeceğim. Bundan sonra herhangi bir forumda ve grupta yazar olarak bulunmayacağım. Forumda yönetimin uygun gördüğü bir pozisyonda üye olarak devam edeceğim. Böyle de kalabilir rütbe fakat blog olmayacak.

Yönetici arkadaşlarım/abilerimle aile gibi olduk hepsini çok severim bu ayrılığın yönetim ile alakası yok.

• Sarpcım senin gibilere ihtiyacımız var her yönden yapmayı sevdiğin işi sakın bırakma tabi kendi kararın ama son kez sanırım eline sağlık :)

...

• Resmi Gönderi

Sarp Özdoğan bize kazandırdığın şeyler için kendim adına teşekkür ediyorum. Bu hobide gördüğüm en bilgili en kafa insanlardan birisin. Şu sınav bi geçsin görüşecez daha unutma 😜. Twitterdan takibe aldım zaten dün..

• Sarp Özdoğan bize kazandırdığın şeyler için kendim adına teşekkür ediyorum. Bu hobide gördüğüm en bilgili en kafa insanlardan birisin. Şu sınav bi geçsin görüşecez daha unutma 😜. Twitterdan takibe aldım zaten dün..

Saol dostum. Sınav bitsin haberleşiriz.

• Resmi Gönderi

Bizlere kattığın heyecan için teşekkür ederiz , başarılar dilerim sana

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Eline sağlık Sarp Özdoğan. Bize kattıkların için teşekkürler <3

Twitterdan uzun zamandır takipteyim zaten sen de beni takibe almışsın (:

Tothenamadı