6 Ocak Kardan_herif 2 ( Bir Ocak Efsanesi )

• Resmi Gönderi

Teşekkür ederim fakat son tahminimde benden sonrakilere başarılar diliyorum bende

Twitter'da Instagram'da 150 k takipçisi olanlara daha çok ilgi olduğu için gizli hazineleri keşfetmeleri zor.

• Resmi Gönderi

Bu sezonu bitirmelisin bence sende Efsane Semih gibi son gelecek sisteme kendi adını vermelisin böyle bir son yazılmalı senin için

Şaka yaptım ya

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Resmi Gönderi

Abi Bursanın üzerine -12 ler -14 ler -16 lar girermi ?

Yarın güncellemeleri görelim

• Twitter'da Instagram'da 150 k takipçisi olanlara daha çok ilgi olduğu için gizli hazineleri keşfetmeleri zor.

Bırakın kimse keşfetmesin. Biz bize yeteriz. Şuradaki azınlığın Sinan hocaya verdiği değer 150k çoğunluğun vereceği değerden emin olun kat kat daha samimi, daha candandır.

• Resmi Gönderi

Çıkmadık candan ümit kesilmez 96 saat kalaya kadar takip ederiz olmazsa nasip değilmiş deriz başka sistemler kovalarız sonuçta atmosfer elimizde değil 3 gün sonrası her zaman kaotiktir

• Valla bu ay sistem gelmezse ben kişi kapatırım kendi adima

Şu arkadaşa tahammül seviyenize inanamıyorum ya 13 14 yaşlarında ya da trol. Laf anlatamazsınız önceki bir yazınızı okumazlar bir sayfa geriye gidip bakmaya bile erinirler. Bence bir rapor başlığı açılmalı kış bitiminde kış için yapılan tahminler başarılısı, başarısızı(ki çok fazla yok) o rapor sayfasında özetlenmeli abuk sabuk sorular soran, kış bitti, tahminleriniz çok kötü, bir şey bildiğiniz yok vs vs gibi yorumlar yapan o sayfaya yönlendirilmeli hala okumamakta veya trollükte ısrar ediyorsa sayfadan uzaklaştırılmalı. Bunların bu tür yorumları beni bile rahatsız ediyorken üstadlar bu yorumlar ile boğuşmak zorunda kalmamalı.

• Henüz demeseydin keşke bitecekmiş gibi geldi

Kardeşim modellere bakmıyor musun bize gelen bir sistem yok şartlar sağlanmiyor

• Sinan

Konuyu kapattı.
    • Resmi Gönderi

Bu gece sabaha karşı yada yarın akşam görüşürüz bu başlık altından yazacaklarım olacak .

İnşaALLAH güzel yazılarıma devam ederim , mesala geloooooo diye .