Şubat Ayı

• Sinan Abi öncelikle seni tekrar tekrar tebrik etmek lazım. MaşaAllah diyelim Allah nazar değdirmesin.

sistem gelsede gelmesede modellerin sistemi koyması bile bir başarıdır hemde çok büyük başarıdır <3 Selam

Hayırlı geceler dilerim..

...

• Yok sürekli bilmiş gibi konuşuyorsunda dedim biliyosan seni dikkate alalim

Eyvallahta bunun yeri burası mı bir düşündüm 😂

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Resmi Gönderi

Sabırla cevabın için teşekkür ederim gerçekten merak ettiğim için sordum

Cevap yazdım ya Selam

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Cevap yazdım ya Selam

Tamam bende sabırla cevap verdiğin için teşekkür ettim 😂

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Sinan hocam tahminlerinizi isminizi vererek babamla paylaştım çoğu kez, kendisi sizi tebrik ettiğini söyledi, iletmek istedim

Tothenamadı

• Resmi Gönderi

Sinan hocam tahminlerinizi isminizi vererek babamla paylaştım çoğu kez, kendisi sizi tebrik ettiğini söyledi, iletmek istedim

Teşekkür ederim benden de selamlar olsun kardeşim babana .

• Resmi Gönderi

Tamam bende sabırla cevap verdiğin için teşekkür ettim 😂

Selam

• Hocam 2 Şubat sinoptik en geç hazır olur dediniz 4 Şubata girdik belirttiğiniz tarihlerde 9-16 Şubat özelinde konuşuyorum diyagram 0 a çıktı nerdeyse... hatta önümüzdeki sistemler bile rakım sistemine geldi kırpıla kırpıla. Gökhan gibi ben de merak ediyorum hangi verileri kullanıyorsunuz öğrenmek için çünkü ECMWF'nin 2 tane ana senaryo paylaşımını attınız ama hiç anlaşılır değil ufak doğulama batılama vs. diyorsanız eğer... morları falan bekliyorduk şimdi doğulasa da soğuk gelseye geldi

• Hocam 2 Şubat sinoptik en geç hazır olur dediniz 4 Şubata girdik belirttiğiniz tarihlerde 9-16 Şubat özelinde konuşuyorum diyagram 0 a çıktı nerdeyse... hatta önümüzdeki sistemler bile rakım sistemine geldi kırpıla kırpıla. Gökhan gibi ben de merak ediyorum hangi verileri kullanıyorsunuz öğrenmek için çünkü ECMWF'nin 2 tane ana senaryo paylaşımını attınız ama hiç anlaşılır değil ufak doğulama batılama vs. diyorsanız eğer... morları falan bekliyorduk şimdi doğulasa da soğuk gelseye geldi

Aynen

kardeşim adam 5 ocakta açtı bu konuyu bu tarihi tam 1 ay önceden bildi en ünlü metorologlar 1 hafta sonrasını tahmin etmeye cesaret edemiyor bünyamini örnek verebilirim Sinan hoca tahmininde başarılı oldu. sonuçta sinan hocada belli başlı modellere verilere bakmıştır bu tahmini yaparken, en ünlü modeller 80 saat kala r yapıp sistemi yok edebiliyor ve sen çok uzun vade önce yapılmış bir tahminin yüzde yüz başarılı olmasını bekliyorsun bu zihniyetle bir yere varılmaz

• Resmi Gönderi

Hocam 2 Şubat sinoptik en geç hazır olur dediniz 4 Şubata girdik belirttiğiniz tarihlerde 9-16 Şubat özelinde konuşuyorum diyagram 0 a çıktı nerdeyse... hatta önümüzdeki sistemler bile rakım sistemine geldi kırpıla kırpıla. Gökhan gibi ben de merak ediyorum hangi verileri kullanıyorsunuz öğrenmek için çünkü ECMWF'nin 2 tane ana senaryo paylaşımını attınız ama hiç anlaşılır değil ufak doğulama batılama vs. diyorsanız eğer... morları falan bekliyorduk şimdi doğulasa da soğuk gelseye geldi

ECMWF iki senaryosu Akşam çıktıları düne ait olan çıktı gece 1.00

Bu akşama ait çıktı öğlen 13:00 başlangıçları .

Buraya kadar anlaşıldı mı acaba

• Resmi Gönderi

Aynen

He aynen morlar diğer konuda

• Şimdi Sinan abi kullandığı verileri paylassa onlarida anlatacak adam lazım ki anlatsada çoğunuz anlamazsınız şahsen

Anlarsan bana da anlatırsın