Soru ve Cevap Konusu

• Resmi Gönderi

Konuya giripte emoji atmak yerine benim soruma 2 dakika vakit arayamıyorsanız bana verdiğiniz değerden şüphe ederim.

Estağfurullah. Deniz etkisi kar ile ilgili az bilgim olduğu için seni yanıltmak istemedim. Yanlış yerlere çekiyorsun konuyu Yusuf. Her şeyde art niyet arama. Gir her mesajda ben illa emoji atmışımdır gözden kaçırdıklarım hariç.

• Havist

Konuyu kapattı.
  • Havist

Konuyu açtı.
  • Sahutt

Konuyu açtı.
    • Resmi Gönderi

Konu açıktır. Soru soran arkadaşlar bilenlerden illaki cevap alacaktır. Tartışmalarımızı saygı çerçevesi içerisinde gerçekleştirip kimseyi zan altında bırakmayalım. İyi forumlar

• Estimator zaten ayıp olanını yapmış yukarıdaki soruma yanıt vermemiş aşağıda haklı eleştirime gülme emojisi atmış tek taşla iki kuş vurmuş bildiğin

Güzel kardeşim emojiyi attığım yorumunda hiç yoktan yere sinan abinin benimle sıkıntısı var diyorsun. Ortada hiç bir şey yokken mantıksız imaların var. Emoji bu yüzdendi. Sorular içinde tüm gün kütüphanede ders çalışıyorum. Gündüz vakitleri müsait değilim. Akşam müsait olursam cevaplamaya çalışırım.

• Şehir tahmini olarak soru alıyorsanız eğer, konya da bugün yarın herhangi bir kar ihtimali yok mu acaba :/

• Resmi Gönderi

Şehir tahmini olarak soru alıyorsanız eğer, konya da bugün yarın herhangi bir kar ihtimali yok mu acaba :/

Konya'da pek yağış görünmüyor abim. Aksam saatlerinde cok lokal yagislar görülebilir. Kar sinirinda sıcaklıklar. Fakat kar için yağış yok maalesef. Sonraki sisteme diyelim 🫡

• Konya'da pek yağış görünmüyor abim. Aksam saatlerinde cok lokal yagislar görülebilir. Kar sinirinda sıcaklıklar. Fakat kar için yağış yok maalesef. Sonraki sisteme diyelim 🫡

Tamamdır teşekkürler :olumlu:

• Resmi Gönderi

Şehir tahmini olarak soru alıyorsanız eğer, konya da bugün yarın herhangi bir kar ihtimali yok mu acaba :/

Yağış bir kaç gün için yok abim..

inşaallah bir sürpriz olsun bizde sevinelim sizlerin adına

• Konya merkezde akşam 7 gibi hafif yağış başlayabilir önemsiz yani

Valla görsem dahi yeter. 2 gün önce bi 20 dk çiseledi onun dışında hiç kar göremedik daha

• Verilerde, diyagramlarda vs. Ay sonu afrika atak görünürken nasıl bir anda ecmwf sistem gördü ve gfs'yi ufaktan kendi hizasına soktu? Tahmincilerimizin dediği gibi ay sonu sistem ben de beklemiyordum ama bi anda modellerde veya verilerde ne değişti de sistem ortaya çıktı (20-21 sistemi) yoksa ay sonu verilerinden ve durumundan bağımsız oluşan bir sistem mi bu?

🇹🇷