ECMWF-GFS -MODEL PAYLAŞIMI YORUMLAMA

• Arkadaşlar kar haritaları zaten çözünürlüğü düşük ve rakım farkları göz ardı edilerek kısaca kaba bi şekilde hazırlanıyor doğal olarak yanıltıcı olabiliyor çok takılmayın

• ecmwf ens sibirya demiş öyle olur mu sizce 10 undan sknra

• eps de ilk sistem doğulu ve soğuk gücü daha güzel. Uzun vadede de italya uzerinden iskandinavyaya blokaji oturtmuş. Sinan abi sistemin ayak sesleri. Yarın ayin 29 u insallah abii

• Bu modeller sistemleri öteleye öteleye artık baharı da getirdiler. Ocak sonunda gösterdikleri sistemi şimdi de Şubat 10'dan sonra göstermeye başladılar. Sürekli bir öteleme söz konusu.

• Bu modeller sistemleri öteleye öteleye artık baharı da getirdiler. Ocak sonunda gösterdikleri sistemi şimdi de Şubat 10'dan sonra göstermeye başladılar. Sürekli bir öteleme söz konusu.

Evet hersene aynı durumdan muzdaribiz.

• Ben kar haritalarının çok tuttuğunu görmedim ya gösterdiklerinden çok fazla yağıyor yada çok az hiç yağmıyor. Yaşanmadan bilinmez sürprizlere açık.

• Resmi Gönderi

Bu modeller sistemleri öteleye öteleye artık baharı da getirdiler. Ocak sonunda gösterdikleri sistemi şimdi de Şubat 10'dan sonra göstermeye başladılar. Sürekli bir öteleme söz konusu.

Modellerin ana bayisine gider misin derdini oraya yaz bakalım ne cevap verecekler sana .

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Modellerin ana bayisine gider misin derdini oraya yaz bakalım ne cevap verecekler sana .

Biz ne ise onu gösteriyoruz derler ne dicekler

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Resmi Gönderi

Biz ne ise onu gösteriyoruz derler ne dicekler

Selam

• Resmi Gönderi

eps de ilk sistem doğulu ve soğuk gücü daha güzel. Uzun vadede de italya uzerinden iskandinavyaya blokaji oturtmuş. Sinan abi sistemin ayak sesleri. Yarın ayin 29 u insallah abii

GFS nin 30 senaryodan 18 çok iyi çıkacak diyim

Kenara çekiliyorum hangi senaryolar iyi olacak onuda bu sene yazmayalım . Selam

• GFS nin 30 senaryodan 18 çok iyi çıkacak diyim

Kenara çekiliyorum hangi senaryolar iyi olacak onuda bu sene yazmayalım . Selam

Onu da yazarsan seni sikayet ederim uzayli diye 😂 gece senaryolarina da bakacam bakalim

• Resmi Gönderi

Onu da yazarsan seni sikayet ederim uzayli diye 😂 gece senaryolarina da bakacam bakalim

:hayalet: