ECMWF-GFS -MODEL PAYLAŞIMI YORUMLAMA

• Resmi Gönderi

Uyarı!!!

Model paylaşım konusunda model harici yorumlar hem bilgi kirliliğine, hemde göz kirliliğine sebep olmaktadır. Mümkün olduğu kadar bu konuya gereksiz yorumlar yazmayalım. Sohbet muhabbet sayfamız mevcuttur. Tüm bu uyarılara rağmen iş bu şekilde devam ederse model sayfası yorumlara kapalı bir şekilde faaliyet gösterecektir...

• ecmwf neden soğukları kırptı

Bu sene gfs daha mı tutarlı sabah farklı akşam farklı neden böyle anlamadım. Hangi modele guvenicem

• ecmwf neden soğukları kırptı

Bu sene gfs daha mı tutarlı sabah farklı akşam farklı neden böyle anlamadım. Hangi modele guvenicem

Ecmwf yıllardır aynıdır benim hep dikkatimi çekmiştir vade gelene kadar sabah daha güzel çıktı sunar akşam daha rölanti bir çıktı sunar.

❤💙 EN BÜYÜK TRABZONSPOR ❤💙

• Bugünkü ecm güncellemesi tam nokta atışı olmuş. Büyük ihtimalle de böyle gelecektir. Israrlarını koruyorlar sürekli büyük balığı vermemekte.

• Kar haritalarina inanmayın pek tutarlı olmazlar kafanızda rahat olsun her dakka güncellenen şeyler kafa karıştırıyor ama şuna emin olabilirsiniz haftaya pazar allahin izniyle ıstanbul dahil Marmara yoğun kar alır ardından anadoluya yayılır haftaya salı bu görüntüleri görüp ateş inizide etmeye başlarsınız allahin izniyle

• Kar haritalarina inanmayın pek tutarlı olmazlar kafanızda rahat olsun her dakka güncellenen şeyler kafa karıştırıyor ama şuna emin olabilirsiniz haftaya pazar allahin izniyle ıstanbul dahil Marmara yoğun kar alır ardından anadoluya yayılır haftaya salı bu görüntüleri görüp ateş inizide etmeye başlarsınız allahin izniyle

Aynen öyle kar haritaları ve 2. Dalga değişime çok açık en kötü böyle gelir heralde

• Sistemin en net görüntüsü 3 gun kalandır ŞUBATIN 2 sinde görüntüler hep aleyhimize olacaktir sıkıntı yok hersey yolunda

• Yaain 60 derece olur o zaman

Senin bu 60 ile alıp veremediğin ne var niye 70 değil de 60

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...

• yağış olsun şu an ön planda kar yoksa yağmur gelsin denir başka zaman yine mi yağmur deniyordu bu sene şans yok

لا إله إلا الله محمد رسول الله La İlahe İllallah, Muhammedün Resulullah

Efsane Kar Sistemi Beklerken ...