6--7 Aralıkta Gelecek Sistem

• Resmi Gönderi

Bu sefer geliyor mu? Sinan başkan duygularımla oynama.

Bu sefer Esenler de :çay: da içeriz

"La ilahe İllallah muhammeden resulullah"

"Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü"

• Sinan üstad, tahminini 1 ay önceden eder. Kısmi veya tam olarak gerçekleşir ama asıl dikkat çekici olan hakikaten sistemin gelmesidir. Hangi sitelere para veriyorsun üstad doğru söyle? Paralı olan modellere bakarsan anca böyle uzun vadede başarılı olursun.. Kaç yıldır meteoroloji camiasındayım bir şeylerin farkındayız yanii 🙃🙃🙃

• Sinan üstad, tahminini 1 ay önceden eder. Kısmi veya tam olarak gerçekleşir ama asıl dikkat çekici olan hakikaten sisteminn gelmesidir. Hangi sitelere para veriyorsun üstad doğru söyle? Paralı olan modellere bakarsan anca böyle uzun vadede başarılı olursun.. Kaç yıldır meteoroloji camiasındayım bir şeylerin farkındayız yanii 🙃🙃🙃

SFS ( SİNAN FORECAST SYSTEM ) Modelin adı

• Resmi Gönderi

Sinan üstad, tahminini 1 ay önceden eder. Kısmi veya tam olarak gerçekleşir ama asıl dikkat çekici olan hakikaten sistemin gelmesidir. Hangi sitelere para veriyorsun üstad doğru söyle? Paralı olan modellere bakarsan anca böyle uzun vadede başarılı olursun.. Kaç yıldır meteoroloji camiasındayım bir şeylerin farkındayız yanii 🙃🙃🙃

Biriniz satın alsada paralı modellere baksak iyi olur

• Resmi Gönderi

Fiyatı çok uçuk değilse ben harbiden satın alırım.

Şaka şaka lazım değil bize yav

• Şaka şaka lazım değil bize yav

Sizin için diyorum üstad, ben fazla anlamam ücretli verilerin tüm önemli güncellemeleri foruma aktarırsam. İyi işler çıkarırız diyorum. Tahmin tutarlılığı açısından ciddi faydası olacaktır.

• Konu hayırlı olsun Sinan başkan,Allah utandırmasın. Selam Selam

• Aralığa girişle beraber, sağlam bir basınç dizilimleri eğer ki oluşursa bu sefer çoğu yer kar görebilir. Aralık kar açısından potansiyelli bir aydır önce tabii ki kar deyince akla ilk ocak, sonrası şubat ve tabii ki mart gelmektedir...

• Biriniz satın alsada paralı modellere baksak iyi olur

abi zaten pahalıydı bu sene felaket zamlanmış (:

Tothenamadı

• Sinan abim konu hayırlı olsun. %100 başarıyla inşallah bu sezonu kapatırız. Yorumlarını çok özledim. Selam